Subpage under development, new version coming soon!
Subject: het dronken topic..
Kut ik moet morgen weer project werken enzo... en nu had ik redelijk wat bier op, en toen kreeg biologica bijna een boete omdat ik eigen bier mee nam, maar dat deed ik toen maar weg. Toch was die sterke-drank-mix een minder plan, nu kan ik beter morgen wel mn bed uit komen... maar nu moet ik dus nog wel 1 biertje opdrinken omdat die al open is... en er ligt hier een zak chips waar ik geen zin in heb.
Biologica kreeg bijna een boete omdat ik eigen bier had meegenomen naar Annies Kroeg :P
Dat is ook wel heel schraal, het bier is daar al vrij goedkoop :P
Ja, maar, normaal gesproken is het dus zo, dan ga ik ergens heen en dan denk ik als ik op mn kamer zit: ik moet nog even pinnen. Het nadeel (en voordeel) van Annies is dat ik er 10m vandaan woon, in dezelfde flat. Pinautomaten zitten daar niet meer tussen... Dat was het probleem :P
Check. Mjakk nam niet meer op, maar ik had geld bij en was vlak bij zijn huis en ik moet hem nog 2,50 betalen. Dus ik dacht; ik doe dat nu. De vorige zin is omgekeerd evenredig met chronologie.
Dat verklaart een hoop. Gelukkig stond mijn telefoon vannacht uit, anders was ik mij lens geschrokken. Dat geld komt nog een keertje Losing, goed dat je er aan denkt jongen :)
Man, gisteren was het weer erg :o
van 11u 's morgens tot 2u 's nachts constant pintjes gedronken :D
van 11u 's morgens tot 2u 's nachts constant pintjes gedronken :D
jaaa .. tijd om ff wat eten te halen :P begint te draaien.
Vrijdagavond had ik hier nog mogen posten.
Ik ga een tijdje hier niet meer posten. Ik ga een tijdje geen alcolhol meer drinken.
Ik ga een tijdje hier niet meer posten. Ik ga een tijdje geen alcolhol meer drinken.
Ik had zoveel gedronken woensdag dat ik en donderdag tot 17 uur niets kon en het eind van de avond helemaal kwijt was. En heb ook niet meer gedronken sinds toen!