Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
Subpage under development, new version coming soon!

Subject: [U21] Awer

  • 1
  • 2
2013-01-01 16:36:39
Awer [del] to All
Se zděšením jsem zjistil, že máme pořád jen dva hlavní kandidáty. Demokracie jde do kopru! Pročež vyzývám nerozhodnuté voliče a nevoliče, jichž je podle mých odhadů přibližně 33,4 %, aby podpořili mou protestní kandidaturu. Vyčistím jednadvacítku od všeho. Odvšivím hráče, skončí korupce, v zájmu budoucnosti snižím věkový limit na 18 let. Důmyslnou strategií domlouvání přáteláků docílím minimálně dvou vítězných zápasů za sezónu a slibuju, že rohovku použiju maximálně ve čtyřiceti procentech zápasů a své vlastní taktiky vůbec nikdy. Každému, kdo mi do toho bude chtít kecat, otevřu dveře a - vykopnu ho. Takže věřím, že už vám je jasné, která volba je ta zaručeně správná! Navíc: budete-li pro mě hlasovat do dvaceti minut od přečtení zprávy, slibuji, že už nikdy kandidovat nebudu. Na kočičí svědomí :p
2013-01-01 16:59:28
tak to by mě zajímalo kolik těch hlasů dostaneš :D
2013-01-01 17:17:01
Myslím, že nějaký dostane, protože se najde další nadšenec co "vyčistí český sokker od korupce"
Konec konců se každý rok najde "spasitel" ale vždy to dopadne špatně s jeho kadidátůrou.

Vzledem k tomu, že je kolega na sokkeru jednu sezonu, tak bych to viděl s jeho šancema stejně jako s názvem jeho týmu. :)
2013-01-01 17:22:54
Taky musím dodat že Awer mi něco říká .... jestli to nebude nějaké z mrtvých vstání
2013-01-01 17:23:43
Team was renamed to FC Queresimo Prague.
2006-01-26
Manager Awer took control of the team.
2006-01-26

A Losing Lose?! To je teprv jméno! Na Trophy Manageru to bývaly časy :D
2013-01-02 22:18:04
Byl jsem obviněn, že si "z voleb dělám srandu". Podotýkám seriózně, že to platí jen částečně. Co dělám je: 1, nabízím možnost hodit tam hlas, když víte, že jsou volby, a z nějakého důvodu se vám nechce volit dva favority 2, zlehčuji volby v tom smyslu, že se snažím sdělit, že tady hrajeme hru a nepřipadá mi zdravé brát to tak smrtelně vážně jako někteří myslím berou 3, uvolnit určitou únavu a tíhu, která na mě padá ze seniorských voleb. Shrnuto: nabízím alternativu, říkám, že pokud alternativy, tak tady, a že alternativy proč (xakru) ne! Nuže tak ;)
2013-01-03 20:43:28
Nechal jsem si tě na závěr:

1) Co bys dělal, kdyby jsi byl skutečně zvolen? Máš nějakou záložní plán, který bys mohl reprezentaci nabídnout?

2) Na Sokkeru jsi a nejsi - pokud bys byl zvolen, věnoval by ses reprezentaci naplno?

3) Co přinesl nový engine? Jak mu přizpůsobuješ hru? Jsi s ním spokojený nebo ne? (A proč?)

4) V čem jsi lepší než tvá konkurence?

Možná mě ještě něco napadne, ale bylo to celkem těžké ti něco vymýšlet ;) Díky za odpovědi a hodně štěstí!
2013-01-04 01:36:03
1, Kolik času by ses chtěl nevěnovat repre?

2, Slyšel jsem, že mnoho našich U21 hráčů si geluje a barví vlasy a tetuje paže. Jak se ty díváš na tuto zásadní problematiku a nastane v našem týmu povinné odtetovávání nebo se dočkáme naopak nějakých vodoo praktik?

3, Je známá věc, že jeden z našich hrášů nosí na zápasy tanga, po vzoru jednoho nejmenovaného repre kandidáta. Říká se o něm, že víc než pro tým, hraje pro svoje vlastní potěšení. Jak bude vypadat tvůj pohovor s ním po tvém nástupu do funkce?

4, Říkáš, že jsi alternativa. To má jistě své opodstatnění, smysl a nějakou základnu. Prozraď nám, kdo je na naši sokker scéně nejvíce alternativní manažer a případně kde se jako alternativci scházíte?

5, Neobáváš se, že soupeři na tebe vyrukují s lepší rohovou taktikou, ty pak nesplníš své předvolební sliby, postoupíš na MS a komunita si tě podá? Jak hodláš trávit svůj čas v době veřejného zahambení které přijde?

Díky.
2013-01-04 12:58:58
Tak i já..? :D

1) Co bys dělal, kdyby jsi byl skutečně zvolen? Máš nějakou záložní plán, který bys mohl reprezentaci nabídnout?

Na SK jsem už dříve působil, vypracoval jsem se do středu třetí ligy a v ten moment skončil. Nikdy jsem si nemyslel, že dělám moc dobré taktiky, ale zas tak špatné to asi nebylo, takže na Emiráty bych si pořád věřil :) Rozhodně bych přinesl nové, svěží prvky, jak do taktiky, tak co se týče hráčů, zkoušel bych cokoli neotřelého a když už nic jiného, alespoň bychom viděli, zda se z toho dá či nedá něco vytřískat ;) Nepočítám s tím, že bych diskutoval taktiky týden dopředu a nechal si je zpracovat zdejším mainstreamem..

2) Na Sokkeru jsi a nejsi - pokud bys byl zvolen, věnoval by ses reprezentaci naplno?

Za připomenutí stojí má působení na jiných dvou manažerech - One Skill Manageru a známějším Trophy Manageru. Na obou jsem se na post kouče repre (Skotsko U21, na TM to byli senioři ČR) po půlce období vykašlal, takže nic neslibuju :D Ale vážně: určitě bych se na to vrhl a viděl. A pokud bych na to "kašlal", myslím, že vedle vzteku 90 % komunity by se těch 10 % aspoň uvědomilo, že SK má v jejich životě trochu lepší místo, než jaké odpovídá realitě, a -jelikož jsem už tak de facto nevolitelný, klidně to řeknu- rozhodně bych se na sebe nezlobil, kdybych způsobil alespoň takovýmhle stylem rozruch ;)

3) Co přinesl nový engine? Jak mu přizpůsobuješ hru? Jsi s ním spokojený nebo ne? (A proč?)

Hraju pátou ligu, kolegové mě moc nezlobí, byť je to jedna z pěti nejtěžších pětek na SK :p Takže jsem se enginem zatím moc zaobírat nemusel. Nebudu plácat diplomatické nesmysly, já to stavím nejmíň z půlky intuitivně a hlavně na intuici bych spoléhal i zde (opět chvála nevolitelnosti :) )

4) V čem jsi lepší než tvá konkurence?

Myslím, že mám nad hrou trochu větší nadhled než někteří jiní manažeři, neříkám, že mí konkurenti na post U21 jsou ti nejzažranější. Zápasy bych rozhodně neuváděl stořádkovými esejemi, protože to mi prostě nepřijde zdravé. Nabízím nové, experimentální, neotřelé a to je mým hlavním programem: neberte to tolik vážně -je to jen SK- a neberte to tolik vážně obecně..
2013-01-04 13:08:15
1, Kolik času by ses chtěl nevěnovat repre?

Viz i výše - tolik, kolik by se mi právě zdálo adekvátních. Jak se tak znám, zprvu bych se musel soustředit na to aby nikoli příliš mnoho a následně na to, aby vůbec nějaký :D Ale to by dal vývoj ;)

2, Slyšel jsem, že mnoho našich U21 hráčů si geluje a barví vlasy a tetuje paže. Jak se ty díváš na tuto zásadní problematiku a nastane v našem týmu povinné odtetovávání nebo se dočkáme naopak nějakých vodoo praktik?

Gelování vlasů nakloněn nejsem, výroba gelů je neekologická a CR7 udělal gelu takové podivné PR, se kterým si nerad zahrávám. Barvení vlasů, tetování, voodoo i neomezenou konzumaci LSD podporuju :)

3, Je známá věc, že jeden z našich hrášů nosí na zápasy tanga, po vzoru jednoho nejmenovaného repre kandidáta. Říká se o něm, že víc než pro tým, hraje pro svoje vlastní potěšení. Jak bude vypadat tvůj pohovor s ním po tvém nástupu do funkce?

Pohovor přenechám nejmenovanému repre kandidátovi. Dám mu za úkol proniknout do hloubi duše onoho hráče. Výsledek pohovoru poté vyhodnotím za pomocí siderického kyvadla, jímž na mapce hřiště určím nejvhodnější umístění zmiňovaného samolibce.

4, Říkáš, že jsi alternativa. To má jistě své opodstatnění, smysl a nějakou základnu. Prozraď nám, kdo je na naši sokker scéně nejvíce alternativní manažer a případně kde se jako alternativci scházíte?

Můj názor na to, kdo je alternativní kandidát na seniorského kouče, většina komunity sdílí. Jinak se pravidelně scházíme a pochodujeme, ale většinou si toho nikdo nevšimne :)

5, Neobáváš se, že soupeři na tebe vyrukují s lepší rohovou taktikou, ty pak nesplníš své předvolební sliby, postoupíš na MS a komunita si tě podá? Jak hodláš trávit svůj čas v době veřejného zahambení které přijde?

Celé noci nespím z právě takových obav. Nastane-li taková situace, nebudu už asi schopen spát vůbec a přibližně po týdnu skonám. Jak známo, smutek utužuje a nenávist rovněž, takže komunita z toho myslím nemusí mít obavy :)


(edited)
2013-01-04 20:00:30
Díky. Hodně štěstí ;)
2013-01-04 21:04:38
Ahoj, nechce se mi vše číst, tedy rozhodne jednoduchá otázka v duchu tvé kampaně:

Máš raději jahody nebo rajčata?
2013-01-05 00:15:44
V syrové a celistvé podobě jahody .)
2013-01-05 01:04:35
:D díky za odpovědi
2013-01-05 01:07:04
Díky, no nešplhnul sis :D
2013-01-11 22:37:10
ano, volby se blíží ke konci! dle nezávisého terénního průzkumu agentury VČEM (+-5 %) zatím výsledky vypadají následovně:

jonkacz 5 %
Marek0090 5 %
Awer 100 %
honza97 5 %

Takže vítězství ještě vzhledem k účasti není zcela jisté. Proto neváhejte! ;)

věřím, že výsledky průzkumu nebudou zpochybňovány neférovými argumenty o matematických zákonitostech, jež odporují verifikované metodice autorů průzkumu.
(edited)
  • 1
  • 2