Subpage under development, new version coming soon!
Subject: Šance v baráži
Taky zitra preji GL vsem kdo hraji krome meho soupere. Snad ho porazim a trojku udrzim... Nicmene to omlazeni se podepsalo hodne no :-))
Považuji se za mírného favorita, což mi ale až takovou radost nedělá. Snad vše proběhne hladce, i vám všem přeji hodně štěstí do barážových utkání.
Hodnš štěstí Járo ;) ... soupeři postav křídlo a obranu postav tak, aby blokoval jeho křídlo .. a měl bys v klidu postoupit .. udělal jsi něco takového? :)
Chci se zeptat, kolik je hrací čas baráže ? Nějak tam mám jen datum, tak jestli je to jako liga nebo později ? Díky. ;)
Čas tam bude zítra ... hraje se večer .. kolem 18 hodiny myslím :)
ok, díky.;)
Že tam bude zítra vím, ale abych si neřekl dodělám taktiku a ve 12 nečučel že zachvíli začínáme, tak díky!:)
Že tam bude zítra vím, ale abych si neřekl dodělám taktiku a ve 12 nečučel že zachvíli začínáme, tak díky!:)
Tak jsem zvědav na zítra, koupil jsem parádní křídlo, ale nemá formu :-)
Navíc soupeř je suverénní favorit. Jestli postoupím, bude to zázrak, jestli ne, tak se asi vrhnu na trénink...
Navíc soupeř je suverénní favorit. Jestli postoupím, bude to zázrak, jestli ne, tak se asi vrhnu na trénink...
tak se asi vrhnu na trénink...
Uf, já měl obavy, že z mostu...
Uf, já měl obavy, že z mostu...
To by mohlo být taky zajímavé. Ale nevím, jestli si vybrat most přes Ostravici, Bystrý nebo Porubený :-(
Zkouknul jsem hráče a došel k závěru, že nejlepší bude zkusit to jistit odzadu, nevěřím že je rozstřílíme vzhledem ke gólmanu Mrchozroutů.. tedy po dlouhé době pět obránců, měli by se vysunovat a tedy snad nehrozí úniky za obranu. Dva midi na středu, jeden na přechod, křídlo na druhé straně než soupeřovo a útočník, který snad trefí branku..
Hlavně se bojím jak to sedne, nemám ale vyzkoušeného nic, co bych mohl aplikovat a být si tím jistý.. :/
Hlavně se bojím jak to sedne, nemám ale vyzkoušeného nic, co bych mohl aplikovat a být si tím jistý.. :/
Tak uvidíš, ale křídlo do prívé strany dobrý nápad ... těch 5 beků taky dobrý, pokud to máš jako 1 na křídlo a 4 na střed, a jsou i tak posunutí, tak sám uvidíš :) .. věřím, že se zadaří ;) .. gl.
No jeden na křídlo, ale je to mírně posunutý, tak aby ten na druhém kraji mohl chybět bez většího průšvihu. Jistí mi většinu pozic ;) Díky.
tak poslední den fantazírování o první lize...:-)) a jde se lámat chleba...
Tak pomalu se to blíží.Soupeř velký krytý stadion,ale trávník děs a bída,snad to dá do kupy.Všem GL a konkrétně jsem moc zvědavý na Horaly,Smrtící Vesnici a Bašku,těm budu držet palce nejvíc.
Jak jsem celý týden nebyl nervózní tak teď už se adrenalin stupňuje. Navíc nevím jestli utkání uvidím live. Bohužel s kvalitou trávníku jsme na tom stejně. Rozhodně mám na postup větší šanci než minulou sezonu tak snad se to podaří. Nechci to zakřiknout.
Svým známým manažerům a spřáteleným klubům držím palce a přeju ať to klapne na výbornou.
Svým známým manažerům a spřáteleným klubům držím palce a přeju ať to klapne na výbornou.