Subpage under development, new version coming soon!
Subject: Nedělní zápasy
Co takhle přestat fňukat a koupit pořádné hráče? K čemu ti je tak drahý brankář, jestliže v útoku ani v obraně tví hráči nic pořádného nevymyslí?
dneska parádní výsledek 5:1 a docela i koukatelnej fotbal...těšil jsem se na to jak malej a byl jsem odměněn jak nejlépe to šlo. posily zapadly do týmu, jakoby tu hráli už roky, golman zachytal parádně (přímák byl kopnutej neskutečně dokonale), obrana nepropustná zeď, záloha z formy hrála jak ve formě a útok se sqělou efektivitou 12/5...spokojenost jak už dlouho ne...
Všechno má svůj čas. Nejdřív je potřeba dotrénovat gólmany. Pak příjde zase čas na hraní zápasů.
Tohle patří mezi věci, které jsem si stěžoval, i když jsem měl pořádné hráče.
Tohle patří mezi věci, které jsem si stěžoval, i když jsem měl pořádné hráče.
Já chápu že je často na co si stěžovat, ale hráči hodnoty 0,8 M těch chyb budou dělat pořád strašně moc .. mám v živé paměti svou první sezonu ..
Při své první sezóně jsem hned vyhrál ligu...ale to byl ještě starý a podle mě lepší engine...
Já vyhrál taky, a postoupil jsem v baráži, to ale nic nemění na tom že s průměrným útočníkem vepředu a obránci kteří disponovali možná tak rychlostí to byly často pěkné nervy ..
Viděl bych to tak na dva měsíce a pak už nebudou soupeři v téhle lize problém.
No můj první zápas sezony asi dlouho nezapomenu. 1. minuta a můj bek zajel do jednoho protihráče = červená karta. Jsem se ani nestačil posadit a uvelebit:-). Ale pozor běží stále první minuta a v mém pokutovém vápně bek sráží k zemi soupeřovic útočníka a penalta. Brankář bravurně chytá ale, moje bervy byli na pochodu. No nic ve 27 minutě další penalta kterou soupeř již bezpečně proměnil. Nakonec jsem co se týče poziční hry a přihrávek byl přeci jen lepší ale prohrál jsem 2:4 co se dá dělat. Ten hráč scházel a ještě k tomu bek:-(
jj soupeř ted spadl ze IV. ligy a já mám smůlu že, patřím do té v minulé sezoně druhé nejtežší a letos jsme si polepšili jsme nejtěžší liga z pátých lig:-D To už vůbec nepostoupím. Ale jedno je jisté- ten kdo od nás postoupí má celkem dobré šance že, se ve IV. lize udrží:-)
s takovyma znamkama se da hrat ve vetsine ctyrkach do 3-4. mista:)
Jé to jsi mě potěšil:-) ;-) Ted jen se tam dostat:-D.
Můj první zápas .
Jsem v celku spokojen , vyhrál jsem 4:1 pomohlo my ze protihrac dsostal rudou kartu jinak muj utocnik dal hattrick velká spokojenost. a čech Skalický je oproti všem obráncům rychlejší ( v V.té lize 060. )
SPOKOJENOST jen ty šance mohl jsem mu dát více góóólů ...
Jsem v celku spokojen , vyhrál jsem 4:1 pomohlo my ze protihrac dsostal rudou kartu jinak muj utocnik dal hattrick velká spokojenost. a čech Skalický je oproti všem obráncům rychlejší ( v V.té lize 060. )
SPOKOJENOST jen ty šance mohl jsem mu dát více góóólů ...
ja hraji se znamkou 42 treti ligu... Ale asi ne na dlouho :p