Subpage under development, new version coming soon!
Subject: Nedělní zápasy
Tak já jsem dnes vyhrál 9:0, ale i tak jsem zklamaný!
Nic moc za zmíňku na co by se dalo koukat:-(
:D
Nic moc za zmíňku na co by se dalo koukat:-(
:D
no právě, ale soupeř je narozdíl ode mě dostatečně inteligentní a samou radosti se neozve, zatímco já blb v návalu vzteku, si rád postěžuji na fórku, což asi stejně k ničemu nevede, ale třeba se najde víc stěžovatelů a dostane se to až ke gregovi.
no právě, ale soupeř je narozdíl ode mě dostatečně inteligentní a samou radosti se neozve, zatímco já blb v návalu vzteku, si rád postěžuji na fórku, což asi stejně k ničemu nevede, ale třeba se najde víc stěžovatelů a dostane se to až ke gregovi.
nedostane
(edited)
nedostane
(edited)
vubec...ja teda jako nemuzu rict ani prd,ale treba se to na me jeste vyřádí.....proč si tady víceméně všichni stěžujete,,místo toho abyste s tim něco dělali???DD
(edited)
(edited)
Ti co si stěžují,si stěžuji právě proto aby se o tom problému vědělo a dostalo se to k těm co s tím můžou něco udělat.
no vzdyt jooo,vcera jsem byl trosicku vylitej))ale myslim ze modi asi moc neudelaj s komentarem typu zase jsem byl lepší ale prohrál jsemDDneberte to nekdo osobne samozrejme))
a kde jinde si chceš postěžovat...? v práci šéfovi...? Mámě, manželce...? od těch se asi slov soucitu moc nedočkáš, ne...? :-D
:-D to by bylo zajímavé říct šéfovi třeba....já dneska být dýl nemůžu,mám večer nahozené na hráče:)
v knajpě kolegům manažerům)))tam uz jsem si parkrát vylil srdéčkoDD
nj, se chystám příští týden na dovču do Čech, tak v knajpě probrečim dvě sezony zpátky... :-D
Nový engine, zkusíme nový způsob hry.. jestli to nevyjde, tak už nevím :)
nech jdu fakt do prdele... Aby golman nechytal malé domů, a to doslova, tak ať táhnou... Já na střely vyhraje 15-5, a skončí to 1-1... Dnes prohraju na střely 6-20, a 0-8?
(edited)
(edited)
po delsi dobe jsem se chtel podivat na zapas. zkusil jsem 3D - nepouzitelne, prepinam do 2D. v prubehu 1. polocasu muj utocnik (bozska rychlost, magicka techna + utok) stoji sam na desitce, strili tyc. nasledne dvakrat ze stejneho mista posila nahravku souperove brankari. penaltu posila opet doprostred, souperuv brankar vyrazi pred sebe, muj utocnik dobiha a... strili daleko mimo branku. pote z bezprostredni blizkosti pri nabehu zleva nastreluje tyc, mic se odrazi pred branku, kde nastreluje pri nabehu zprava druhou tyc zaloznik. druhej polocas jsem uz radsi nevidel, kazdopadne nevim nevim s tim enginem.