Subpage under development, new version coming soon!
Subject: »[NT] obecně
Din0 to
Mison [del]
nějaký dobrovolník se super širokým hřištěm na zítra? rozměry 78x102
Din0 to
Vacyk [del]
ok, kdyžtak kdyby ještě někdo další, kouknu zítra na počasí a hodím tam to nejvhodnější, pokud vám to nevadí ;)
Gramatika je gramatika, liga je liga. Hotovo :)
Není to tak, že třeba já hledám chyby. Některé výrazné chyby si hledají sami mě.
Není to tak, že třeba já hledám chyby. Některé výrazné chyby si hledají sami mě.
Tak dnes jsem skoro okradl o bod ex mistry světa Nory, přehrál jsem je v poli i na držení míče, ale vůbec mě nepodržel golman, ze 7 střel pustil 4..
Zítra odjíždím na dovolenou, takže očekávejte menší info o zápasech, taktiku na Sakartvelo nastavím dneska a k tomu přidám nějaké ty kecy ;) zranění si budu hlídat...
co se týká týdnu 8., hrajeme přátelský zápas s Uruguayí, po dohodě jsem zvolili zápas U25, aby se předešlo zbytečným zraněním a vyzkoušeli se také jiní hráči, takže kdo máte, prosím o aktualizace.
co se týká týdnu 8., hrajeme přátelský zápas s Uruguayí, po dohodě jsem zvolili zápas U25, aby se předešlo zbytečným zraněním a vyzkoušeli se také jiní hráči, takže kdo máte, prosím o aktualizace.
Tož tobě taky, moc pěkný skóre. A díky žes mi nezranil Škvora, což se nedá říct o Funkovi, jonkacz tě teď nebude mít rád:-)
Jo, to mě štve :-/ ale tak zase pouštím pohár, tak to je trochu kompenzace ;)
Jako trochu mi to pocuchalo moje plány v boji o top ligy, ale trénuju hráče aby hráli v repre, že se tam můžou zranit je součást věci, takže ok. Něco jiného by bylo, kdyby hrál Din0 prasácké taktiky, to bych tak nadšený nebyl, ale to se naštěstí neděje :)
desítka je pěkný výsledek, gz
desítka je pěkný výsledek, gz
Wo-10 [del] to
Din0
gratulace oběma :) .. pěkné, pěkné ... má menší neaktivita a naivita mě dostala zpět, doufal jsem, že Řek se nijak nepřipraví, lupne tam taktiku, se kterou se mu daří a hotovo, podobně jako já. Za to on se připravil a smázl mě jak nic, ačkoliv má tým někde o dvě třídy lepší jak můj, dneska jsem si za vše mohl sám a mrzí mě to, no .. na odvetu se zase připravím já a snad se vrátím do bojů o postup, jinak dohrávám 3. místo.
Když NT trenér vybere hráče do týmu, vidí jeho skilly? Nevím, jak je to teď...