Subpage under development, new version coming soon!
Subject: Davis cup / RUS - CZE
wrabčák [del] to
Cam
2:2 na sety, chjo, docela se bojim, že to Tomáš projede :/ přitom tak dobře rozehrané
jak se dá prohrát vyhraný zápas :/ viz Marat - Tom :(
Já to věděl, Safin celou sezonu nic a ted tohle:)
už jsem myslel, že je nalomenej, když tam házel raketou a on podá výkon, jaký za dvě sezony ne ... je pravda, že tomáš pak kazil skoro všechno ... je to škoda, že se Radek nepose*e a překvapí, pořád si myslím, že rozhodující bude čtyřhra
Anketa vyrovnaná
Rusko 50% (19)
Česká republika 50% (19)
Radek nečekaně, supr 1:1
Rusko 50% (19)
Česká republika 50% (19)
Radek nečekaně, supr 1:1
Spíše sem čekal Radka, Marat byl můj oblíbenec, po chlastu a děvkách se zase začíná prý věnovat tenisu :)
Viděli jste tam taky Jirku Jarošíka :D ?
Viděli jste tam taky Jirku Jarošíka :D ?
Jasne zabirali ho furt, je holt v Moskve vazenej balista :-D Jinak Berdych me Nasral a Stepanek bavil :-)
Berdych to projel slušně, Radek to je majoritní vlastník tenisového umu a především s tím spojené zábavy :)
mno to si trošku pleteš pojmy... Berdych je pan tenista, kterýmu se holt někdy nedaří a Štěpánek je kříženec kobyly a člověka, co se neumí chovat a dlouze se klouže..
Tenis hraju a znám a troufám si tvrdit, že Berdych je nudný betonář jako byl třeba Dent či Fish. Konečně jen důkazem toho je, že všichni tři se svým stylem "rána-rána" dostali v Aténách do semifinále. Ovšem krásný tenis se vším všudy se hraje na antuce a na trávě, která svou vyšší rychlsot vynahrazuje stabilním odskokem. Štěpánek hraje mnohe mnohem pestřeji, líbivěji a především - umí jak útočit tak se i efektivně bránit. Berdych bránit neumí a jakmile mu příliš nevychází riskantní útoky zpoza baseline, nemůže se divit, že prohrává. Důkazem budiž i Vaidišová, která aplikuje přesně tento styl a střídají se období, kdy hraje semifinále grandslamu a kdy prohrává zápas za zápasem(i když ona je vzhledem k věku přesto famózní, má 4 roky navíc oproti Berdychovi).. ;-))
mě se zas nelíbí Štěpánkův styl kdy po vlastním podání anebo po returnu jde na síť a čeká co bude..ve většině připadů to pak končí prohozem ;-)