Subpage under development, new version coming soon!
Subject: »[PUB] Freekec
jenže s Detroitem podepsal smlouvu za málo peněz (kvůli plat. stropu). Kdyby ho chtěl z KHL do NHL jiný tým tak by se dohodl asi na víc penez než cca 0,5M. Pak by si ho Detroit nemohl stáhnout, protože by překročil plat. strop
Jaktože mohl chytat za Rusko, když předtím nastoupil za Kazachstán?
to by mě zajímalo, kdo vymyslel tak naprosto nesmyslný "pravidlo"
heh to je dobre uhozeny pravidlo, to by me zajimalo kdo ho protlacil, protoze vzdycky se najde nekdo, kdo na podobnych nesmyslech chce vydelat.
tohle pravidlo (resp. jeho obdoba) funguje už dlouho a mně se líbí :) aspoň ty slabší týmy mají možnost posílit. zajímalo by mě, co od toho celého detroit čekal. kdysi slušný brankář (letos podle všeho totálně z formy) za pár šupů. to fakt čekali, že po něm nikdo nešáhne? ;)
Zdarec jak se mate mate nake zkušenosti se sledovanim zapasu repre ? Na sokkeru ? pomaha to k zlepsovani tymu jak se pise ?
čau, můžeš ten dotaz zkusit trochu přeformulovat, protože si myslím že ti asi nikdo rozumět nebude
No četl jsem že pokud budu sledovat zapasi reprezentace tak se mi budou vic zlepsovat hraci , tak jestli je to pravda jestli ma smysl to sledovat
tak to nevím, kde jsi to cetl?
Já vím jen to, že pokud bude tvůj hráč hrát za repre, tak dostane více tréninku a tím pádem bude "rychleji" trénovat
Já vím jen to, že pokud bude tvůj hráč hrát za repre, tak dostane více tréninku a tím pádem bude "rychleji" trénovat
ajo tak to jo ja už taky nevim ale možná jsem to spatne pochopil no každopádně muj hrac se do repre nedostane takže to su klidny :-). ale dik za odpoved