Subpage under development, new version coming soon!
Subject: Bongattua!
Osta pois vaan. Ei ole majaoukkueeseen asiaa, muutaman tason jäljessä kärkeä, ja loppujen lopuksi edes joka ikäluokasta ei nouse hyökkejä maajoukkueeseen, joten ei muuta kuin kaveri itselle vaan. Kyllä siitä hyvän kärjen sarjamatseihin leipoo jokatapauksessa. :)
Löysin junnukoulusta veljekset Savonen. Manu ja Markku Savoset =)
·Expectations: Your supporters are sure of an easy win in this match.
TV-Stuodiosta...Vai pitäis muka junnumatsi voittaa.
TV-Stuodiosta...Vai pitäis muka junnumatsi voittaa.
Expectations: Kannattajasi toivovat, että joukkueesi ei tuota heille liian suurta häpeää tässä pelissä. :D
Tuntuu vähän hölmöltä, että junnumatseissakin on näitä kannattajien odotuksia. Nyt pelaan junnuliigassa sellaista joukkuetta vastaan, jolla on yhtä paljon pisteitä kuin minulla ja kannattajat odottavat helppoa voittoa.
Totta. Täytyy kuitenkin muistaa sellainen asia, että junnumatsit vaikuttavat todella vähän kannattajien mielialaan. Veikkanpa, että jos menet ottelusi häviämään, niin kannattajat eivät tiputa mielialaansa yhtään.
Ilpo [del] to
Jeeman
Jeemanille taas kirjoitusvirheen bongaus noihin ennakkotunnelmiin. "Tasainen peli tieodossa"
Eipä tässä muuta. Kuuma on kuin munalla paistinpannulla.
Eipä tässä muuta. Kuuma on kuin munalla paistinpannulla.
Ilpo [del] to
Jeeman
En tosiaan tiedä, ketä ajattelisin unten maille mennessäni.
Wow! Arvasin kyllä että useampi taito on Miasolla jumalaisia, mutta että viisi.. Tuosta ei kyllä paremmaksi pysty pistämään, tosin Rolandas oli junnunostonakin jo ihan sairas.. muistaakseni 17 vuotta ja kaikki viisi taitoa vähintään erittäin hyviä, maksimitalentilla tottakai.