Subpage under development, new version coming soon!
Subject: Junnujoukkueen nostot
Olisko sulla tai jollain muulla kiinnostusta ostaa? Aattelin täs illan mittaan että Anssi ansaitsisi enemmän peliminuutteja. Meiltä saa vain harkkamatsin ja Cupissa tulis heikompia vastaan muutama peli.
Ei taida mun rahat riittää eikä hän meilläkään liigajoukkueessa peliminuutteja tulisi saamaan.
Meillä saisi enemmän peliaikaa ja tilillekin on kertynyt rahaa reilusti, joten voisin koittaa ostaa Anssin treeniin.
Napsahti kyllä täydellisesti taidot, onnittelut! Taitaa tulla kova kilpailu tuosta, ja ihan syystä.
Uskomattoman hyvin nasahti taidot kohdilleen, onnittelut! Hinta tullee olemaan uusi Suomen ennätys tuoreelle junnunostolle.
Ei mitään haisua. Mutta ei tule viime vuosilta mieleen mitään meganostoa ja aiempina vuosina hinnat olivat maltillisemmat junnujen osalta, kun managereita oli kymmenkertainen määrä ja huippunostoja oli listoilla useammin. Veikkaan että kymppi on Anssin kohdalla pelkkä suolaraha.
Olisikohan tämä Suomen ennätyssiirto junnulle:
Onni Syväniemi [37213920]
Päivä Mistä: Mihin: Hinta (arvo)
2020-01-26 fc_tex hoocee 27 779 000 €
(edited)
Onni Syväniemi [37213920]
Päivä Mistä: Mihin: Hinta (arvo)
2020-01-26 fc_tex hoocee 27 779 000 €
(edited)