Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
Subpage under development, new version coming soon!

Subject: »[U21] theKarsten

2014-08-15 19:06:40
You play a very very good match.

WE ARE LUCKY in this game.

5-1 is a not correct result.

Good Luck for next match in the wolrd cup!
2014-08-15 19:12:23
greg messed up and thought this was Karsten Dream Team, I'm used to this kind of games with my own club but now it happened with the U21 in the worst imaginable time.. Well. we still have two matches to play but we really need to win them both..
(edited)
2014-08-16 00:41:22
I understand how you feel: I've tried it on myself in the past.

In our match, a draw would have been fairer.
2014-11-03 15:06:15
Ehdolla taas! Äänestäkää tai olkaa äänestämäti.
2014-11-04 08:20:03
Missä Majesty?
2014-11-04 08:26:50
Kysyi multa eilen postilla, että olenko ehdolla.
2014-11-16 22:57:29
Kiitos kannatuksesta! Olen ottanu.. otettu!
2015-02-24 09:13:23
Lähdin vielä kerran ehdolle. Projekti on kesken, joten hoitaisin sen mielelläni loppuun. Vaikkakin olen melko varma että MM:issä otetaan kovaa niin sanotusti siihen ykkösen jälkeiseen numeroon, luovutusmentaliteetti on kaukana minun ajatusmaailmastani. Tämä kausi on vedetty puolivaloilla aika pitkälti samalla 433:lla, sillä tuore perheenlisäys ja reissuduuni on verottanut eforttia ns. turhiin peleihin. MM-kisoissa olisi tarkoitus taas kokeilla sitä taktista osaamista. Se on joka tapauksessa selvää, että korkealla puolustuslinjalla on turha lähteä.

Se, miksi olisin paras jatkamaan on luonnollisesti se yksinkertainen fakta, että olen sokkerin historian kautta aikain paras manageri. Lisäksi, kuten Andreac aikuisten puolella, olen tehnyt todella paljon duunia pelaajien scouttauksen kanssa ja minulla on todella hyvä kuva niin tulevasta kisaikäluokasta kuin sitä nuoremmistakin, sekä näiden pelaajien treenisuunnitelmista. Jos joku ehdoin tahdoin haluaa lähteä kanssani kilpailemaan, niin lähtekää toki, ja jos motivaatio on meikäläinen potenssiin kaksi, olen valmis kyllä tekemään myös tilaa.
2015-02-24 10:07:31
Saako Eemeli Vahvanen paljon peliaikaa?
2015-02-24 20:06:56
Saa. Toki nopeutta ja tekniikkaa tarvitsee, mutta pelaa varmasti paljon jo kisoissa. Hänelle pitäisi vaan saada pelattua sitä palloa..