Subpage under development, new version coming soon!
Subject: Kysymyksiä
Loppuuko The Outsiderin ja Kalle Randin ura kohta?
About 7 viikkoa olin poissa eikä kukaan potkaissut pihalle? Laiskaa porukkaa :) No, en valita.
About 7 viikkoa olin poissa eikä kukaan potkaissut pihalle? Laiskaa porukkaa :) No, en valita.
:) Luulin että tuli oltua poissa nelisen viikkoa eikä seitsemän. Näköjään se aika rientää kun ei ole hauskaa tai jotain sinne päin.
Ohoh, onni onnettomuudessa vaikka kyseessä olikin Teemu eikä Onni. 8-}
mitenköhän se pelipäivitys tulee. Ilmeisesti kuitenkin vuoden loppuun mennessä oli tarkoitus
Näin olen ymmärtänyt, mutta toivottavasti päivitys ei mene ihan tuubaan! 8-}
Tänään pitäisi tulla. Laitoin varuilta junnumajun ja liigapelin kokoonpanot tänään ja tulen huomenna varovasti kurkkimaan, että minkälaisia bugeja on poikittain ja missä. Tai sitten kaikki menee kuin elokuvissa, kaikki toimii ja Korppi on kadonnut bittiavaruuteen.
Tuo oli hyvä vinkki.
Kannattaa laittaa tuleviin peleihin varuiksi kokoonpano valmiiksi.
Kannattaa laittaa tuleviin peleihin varuiksi kokoonpano valmiiksi.
Fiilis on kuin vuosi 2000 hössötyksessä!
Mitään ei tapahtunut :(
Ei edes Valioliiga pudonnut helvettiin...
Mitään ei tapahtunut :(
Ei edes Valioliiga pudonnut helvettiin...
Ei toimi nuo apuohjelmat niin näkeekös nyt jollain konstilla paljonko lievällä vammalla on päiviä jäljellä?
Kertokaas kun olen ihan kätönen tietokoneiden kanssa, näenkö vastustajien taktiikoita tällä hetkellä mitenkään jos en halua Flashia enää käyttää. Eli matsin raporttia kun katsoo, minulla ainakin käskee hyväksymään Flashin ennen kuin näkee minkälainen ryhmitelmä siellä on ollut..
Ei silloin aikoinaan ATK-tunneilla mitään Flashia tarvittu. Hyvä vaan, että poistui. Kohta mestaruus on varma.
Pelin katsomalla ainakin edelleen pystyy, muuten en itsekään mitään löydä.
Nyt saivat nuo flashit kans korvattua. eli näkee ne taktiikat mitä on käyttämäs ja käytetty aiemmis peleis.