Subpage under development, new version coming soon!
Topic closed!!!
Subject: »Ei fiksuille
Niin ja meitin poijat ei kehannu kentällä juosta ku ol niin sitkasta.
Cmabrigden yilopitson tuktimusken muakan, ei ole väilä msisä jäjretsyksessä sanan kijraimet ovat, ainoa täkreä aisa on, että esnimmäinen ja viimienen kijrain ovat oikelila piakiolla. Loput voivat olla missä jäjretsyskessä tahasna ja imhinen voi sitli lukea tesktin ongemlitta, koksa aiovt eiävt lue jokaitsa kijraitna eriskeen, vain sanan kokoniasuuetna.
Pääasia että asia tulee ymmärretyksi,ainakin melkein *wirn
Juu tuo on jännä juttu. :) takrmemin kun katstoo niin taujaa, että kirjmiaet ei olkekaan oikaessa järjesytksessä.
(edited)
(edited)
No niin, ei minunkaan tarvii välittää lukihäiriöstä enää.
Termos! Kotona ollaan vaihteeksi. Reilut 2 viikkoa tuli oltua tien päällä. Vielä vko jäljellä josta suurin osa menee kotona ja mökillä.
Hienoo hyvin ootta sitten selvinneet reissusta..Onnea cuppiin näytät jatkossa olevan..;D
Niin näytti olevan. Ja sarjassakin alkaa peli toimimaan vaihteeksi. Olen miettinyt luopumista periaatteista ja aikonut tehdä taktiikan jonka ristin "fastiksi". Tässä taktiikassa miehet juoksee vinoon kuten karstenin kanssa asian tulkitsimme silloin reilu viikko sitten :)
tämähän on suuri kunnia! ei ne juokse ristiin mun taktiikassa...taisit ottaa liikaa kaffetta
edit. vinossa kyllä...=)
nyt uutisten pariin ja koisimaan uutta työ viikkoa valmistellen
(edited)
edit. vinossa kyllä...=)
nyt uutisten pariin ja koisimaan uutta työ viikkoa valmistellen
(edited)
Silleen vinosti vasemmalta oikealle ne menee. Näytti hienolta ja sitä on pakko kokeilla cup-matsissa jos vain ehdin tuon taktiikaan tekemään. Tai oikeastaan jos vaan osaan tehdä.
No sen haluan nähdä sitten.On siis pakko katsoa sun peli kuinka "fasti" toimii. Ai te sitä karsteenin kans taktiikasta puhuitte ja suunnittelit.Meni jo tuolla maajoukkuefoorumilla liian todesta meidän maajoukkuetaktiikan teko et ei enään vitsinäkään uskalla tollasia sanoa :D
Voisihan seuraavassa miitissä sopia että 11 ensimmäistä saa päättää vapaasti yhden pelaajan per nenä liikkumisen kentällä.
Juu ja se sit tehdään ehdottomasti Hautsille ja sitä on pakko käyttää xDDD.Kun sellanen vaiva nähdään.