Subpage under development, new version coming soon!
Subject: NM
Vi vant 23-0 og skapte over 50 sjanser. Det er ny rekord. Erstads 13 mål er også ny rekord:)
0 Shots 59
uttellingen kunne vært bedre, men forsvarsspillerne blir vel byttet ut med spisser på topp etterhvert
uttellingen kunne vært bedre, men forsvarsspillerne blir vel byttet ut med spisser på topp etterhvert
Jeg møter søtholet i neste NM-kamp. Nok en gang får jeg hjemmekamp men denne regner jeg virkelig med at jeg taper. Tør vi håpe på 10-12000 tilskuere? Da kan det jo bli et par hundre tusen på oss hver. Det blir nok lenge til jeg atter en gang ser at lekterne fylles med de 18000 som jeg har plass til.
Jeg har hvertfall invitert kjente og venner, og alle jeg kjenner på Facebook. Så da er vi hvertfall sikret 4000 tilskuere.
Med besøk av Søtholet bør det vel bli fullstappet :)
KarstenJulius, var det en spøk eller går det ann
Det var en spøk :-)
Jeg har sinte supportere så det kommer ikke så mange fra oss.
Jeg har sinte supportere så det kommer ikke så mange fra oss.
Skal score på hvert skudd, gutta har fått vite at de ikke skal kaste bort sjanser med å skyte ballen til hælvette uttafor. Men gutta mine har da alltid hatt problemer med å se forskjell på pasninger og skudd, så det er kanskje noe vi skal fokusere på fremover.
Jeg har ikke fått sett så nøye. Kom det noen cupbomber i dag?
Ja jeg tapte for laget til prompelukt. Hvis ikke det var en bombe så vet ikke jeg. I tillegg så kom det bare skarve 10000 tilskuere, det ryktes at lukta holdt de resterende borte.
Litt jevnere enn jeg satt pris på idag. Det ble en del sløsing med sjansene. Kunne endt opp som en liten bombe.
Kun en 2-0 seier men var ikke truet noe 28-0 i skuddstatistikk og 80/20 på spill på motstanderens bane halvdel viser. Jeg hviler hele a-laget i cup-kampene og det blir derfor litt tynt offensivt. Hvor lenge jeg kan gjøre det er uvisst men trening har førstepri.