Subpage under development, new version coming soon!
Subject: »181 norske brukere
tordenskiold [del] to
All
Lenge siden det har vært så lavt tror jeg. Ikke bra. Det er ikke så lenge siden vi hadde noenlunde like mange som sverige, mens de nå har 321.
Synd det, men det er vel gjerne slik det er med onlinespill på/rett etter sommeren. Brukermassen øker gjerne i vinterhalvåret, mens folk neglisjerer laget sitt og kanskje glemmer å logge på ofte nok på sommeren..
Vi får jobbe på og bli enda flinkere å rekruttere, brukerterskelen her er jo ganske høy. Noe som gjør det morsommere å holde på med og som gjør at man kan holde ut lenge. Man må jo bare komme skikkelig i gang.
Vet inte om jag håller med om det... sommaren er göy och bara under uppehållet har vi nog fått runt 50 nya brukere. Igår kom det 14 nya... och i snitt så plockar vi in 5-10 nya varje dag nu :)
Nordmenn har det rett og slett for godt. Jeg tror dét må være forklaringen.
Har hørt rykter om at Siv Jensen skal plassere dette som et ekstra punkt på hundredagersplanen. Vi trenger målrettet innsats for norsk dominans på nettbaserte rollespill.
Spørsmålet er jo: hvordan få flere brukere fra Norge til å bli med. Det har vel vært en del annonsering på Hattrick, men det har ikke gitt nevneverdige resultater. En annen mulighet er å "spamme" litt rundt på ulike forum, men det er ikke tillatt alle steder, samt at det ikke nødvendigvis gir ønsket resultat.
Noen som har gode forslag til hvordan få opp brukermassen i Norge?
Noen som har gode forslag til hvordan få opp brukermassen i Norge?
alle har vel fjesboka, meld dere inn i sokker Norge. Inviter deretter alle på vennelistene til denne gruppen, da burde noen bli interessert...
Karsten....forresten.... kan du ikke skrive noe pent om spillet, og legge det ut på gruppesiden...
(edited)
(edited)
Nå har jeg invitert en del på vennelisten min så nå får vi se.
da har jeg sent ut invitasjon til nærmere 40 venner, oppfordrer alle til å gjøre en felles dugnad...
En ting som bør bli gjort er å oversette hele manualen til norsk, samt renskrive den. Slik den er idag er det muligens bedre å lese hele på engelsk. Det er altfor mange irriterende skrivefeil og kronglete formuleringer i den også.