Subpage under development, new version coming soon!
Subject: Champions Club Cup
Har ikke sett trekningen til MTS, men jeg møter et godt lag på samme nivå som meg selv. Blir trolig jevnt og ser frem til kampen
Grattis til dere begge :)
Ser ut til at MTS møter et meget godt lag. Kan bli tøft å gå videre, men ingenting er umulig.
Ser ut til at MTS møter et meget godt lag. Kan bli tøft å gå videre, men ingenting er umulig.
Takk! Fornøyd med å komme til andre runde, men nå blir det atskillig tøffere motstand. Møter et belgisk lag som i snitt er et ganske mye bedre lag enn meg, og med en keeper som gjør tett opp mot 100. Når det er sagt så har de ikke det beste forsvaret, så jeg håper at jeg kan klare en skrell:)
Da var det over og ut for meg for denne sesongen. Kan vel kanskje strekke meg til å si at kampen var jevn, men motstanderen var likevel hakket bedre hele veien og seieren var fortjent.
Forsøkte meg med en ny taktikk, men den fungerte ikke optimalt. Mulig den likevel har potensiale om jeg justerer noe.
Forsøkte meg med en ny taktikk, men den fungerte ikke optimalt. Mulig den likevel har potensiale om jeg justerer noe.
Kan vel ikke si det samme her. Laget jeg møtte var jo helt sykt, og når jeg fikk en forsvarer skadet i tillegg ble det overkjøring. Men det var jo moro å være med :)
Gikk da ut av CC, men synes jeg gjorde en helt grei kamp med laget jeg kunne stille
Fant igjen denne og tror det ble exit i 2. runde denne sesongen også. Møter cup- og serievinneren fra Polen i neste runde og tror det blir for vrient. Laget hans ser faktisk ikke uslåelig ut og skal gjøre det jeg kan, men uten tvil et lag og en manager av høy kvalitet.
Grattis med avansement. Tror du har muligheter mot Krikos, men du må treffe maks med taktikken. Du møter en gammel kjenning også i Mjøs sin John Lee :-)
Ja, gratulerer med avansement, og lykke til i andre runde!
Er det forresten liv i CCC-foreninga fortsatt? Kunne godt tenke meg å være med der, men finner den ikke.
John Lee er jo faktisk fra Zitzas og en av de beste juniorene jeg har trukket. Blir spennende å møte han igjen og tar gjerne i mot innspill på taktikkvalg før denne kampen.
Er ikke så mye liv der, men det kan kanskje ha noe med at jeg ofte har vært eneste bruker de siste sesongene...
Direktelenke er: http://online.sokker.org/federation.php?ID_federation=2737
Direktelenke er: http://online.sokker.org/federation.php?ID_federation=2737