Subpage under development, new version coming soon!
Subject: Norgesmesterskapet
Fikk selv 1-1 etter 90, men det var jeg forberedt på. Wydzga inn, og scorer i sitt første spilleminutt til 1-2, dette burde gå veien.
Da må jeg bare si gratulerer til Ytre Enebakk! 2-1 og ikke noe å si på resultatet heller!
Var ikke helt det jeg hadde planlagt for sesongen, men tapte i dag for et bedre lag :-)
Var ikke helt det jeg hadde planlagt for sesongen, men tapte i dag for et bedre lag :-)
Godt fornøyd med gutta i dag. Ser at det mangler litt utholdenhet og fart på småguttene, men det kommer seg vel etterhvert
Jeg hadde ikke sjanse. Huff og huff.
Det som svir mest er en skade og et rødt kort på midten, samt at en forsvarsinnbytter kom inn på midten (og dermed mister trening). Ikke min kamp dette her.
Det som svir mest er en skade og et rødt kort på midten, samt at en forsvarsinnbytter kom inn på midten (og dermed mister trening). Ikke min kamp dette her.
Videre på straffekonk nok en gang. Etter å ha sett kampen synes jeg heller ikke at det var ufortjent. Stilte med B-lag på alle treningsplasser.
Drømmetrekning for neste runde hadde vært AFK Fredrikstad, men det går vel ikke med seedingen i trekningen antar jeg...
Takk for det! Jeg må jo si at jeg var utrolig heldig! Utvisningen din åpnet jo opp den ene siden din perfekt for oss. Jeg var utrolig nervøs når superspissen di kom inn, men han traff heldigvis bare en gang..
Nei, det går nok ikke, men du kan jo trekke meg [cool]
Blir hvertfall fullsatte tribuner om jeg trekker deg. Sier ikke nei til det. Har ingen ambisjoner om å vinne cupen. Da hadde jeg stilt med toppet lag.
Jeg gjorde om på laguttaket i dag, satte inn Kaasa og keeperen pluss en ordre om å bytte inn Eidsvik/Rolfsen etter 50 min hvis vi ikke ledet, Det fungerte etter planen og vant 2 - 1 mot Teoretikerne, Er litt av en utfordring å sette opp laget slik at man kan gå videre pluss å la flest mulig i stallen få spilletid
Ja det ble jevnt idag frem til innbyttene dine kom, da tok du over mer og mer. Er egentlig fornøyd med et 1-2 tap, bare synd det ble på selvmål :(
Ja, førsteomgangen var helt jevnspilt. Jeg er litt for avhengig av Kaasa på topp og valgte derfor å sette han opp på laget i dag. Selv om han har kun solid scoring så skaper han drøssevis av sjanser og pleier å score på noen av de.
skal vi spille treningskamp neste uke Christer ?
jeg er også fullt fortjent ute etter å ha satt opp lag "uten" angripere :)
jeg er også fullt fortjent ute etter å ha satt opp lag "uten" angripere :)