Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
Subpage under development, new version coming soon!

Subject: Job/studies

2011-06-17 17:48:21
taalvaardigheden bij de politie, da doe mij denken aan een verhaal :p

der was eens een agent in Beveren en die was taalkundig niet heel erg vaardig.
Op een ochtend doet ie zen toer en er ligt nen dronkaard op de stoep in de Ciamberlanidreef.
Die agent maakte dan die dronkaard wakker en zei: ga u eens in de kasteeldreef gaan leggen, Ciamberlanidreef is te lastig om te schrijven

omg :p
2011-06-17 18:36:00
fysieke proeven voor bij fiscaliteit te werken?

Ge moogt alleen beginnen als ge al een muisarm hebt ofwa?
2011-06-21 08:51:05
deel 1 : je moet een parcours 3 maal afleggen in 3.30 (wie een beetje getraind is kan dat makkelijk halen..)

deel 2 : een gewicht van 10 kg heen en terug duwen over 20 m en daarna een pop van 45kg heen en weer over 10 m sleuren
2011-07-06 13:45:36
geslaagd voor de test ivm de beroepskennis..op naar de persoonlijkheidsproef :s
2011-07-27 10:26:51
pfff kwaren gisteren een wrak voor die psychologische proeven :( echt kwaren kapot.
half geslapen door de megakotgenoten van men zus..dan 4.45 opgestaan, 5.45 vertrokken richting Etterbeek, 7.00 wassek daar al..een uur te vroeg dus..
8.00 gingen de testen beginnen uiteindelijk was het 8.30 a 9.00.. eerst groepsproef, dan individuele proef, dan nog proef op de pc..twas dan reeds 12h, eindelijk wat eten...
om 13h terug begonnen met een individuele vragenlijst in te vullen..derna een gesprek van zeker een uur gehad..dan nog wat testen op de computer..uiteindelijk was het 16.40 tegen dat ik volledig kapot buiten kwam..
kweet zelfs niet meer hoe ik in gent geraakt ben..
2011-07-28 12:47:31
Heeft er hier iemand toevallig een solliciatiebrief op z'n pc staan die hij eens wilt doorsturen?
Een goeie, liefst :)
Ben bezig met er eentje te schrijven maar da's nie simpel :)
2011-07-28 12:48:59
Kijk eens op vacature.com. Vind je een aantal goede voorbeelden, én veel tips over hoe het dan wel net niet moet. Andere goede site - met voorbeelden - is jobat.be.
Grtz
2011-07-28 12:52:34
1. wie ben je
2. waarom wil je ginder werken
3. waarom moeten zij u aanvaarden
4. wat verwacht je

4 korte paragraafjes, zo bondig mogelijk en met een enkele duidelijke boodschap. Is niet al te moeilijk als je net afgestudeerd bent.
Vooral het 'waarom moet je mij aanvaarden' stukje is belangrijk ;)
2011-07-28 13:24:25
Beste,

Bij deze wil ik graag mijn sollicitatie aanbieden voor de job van Praktijkassistent/monitor voor de Groep Wetenschap en Technologie.

Zoals u kan zien op m’n Curriculum Vitae sta ik op het punt om succesvol de Master Biologie, afstudeerrichting Onderwijs, af te sluiten. Les geven, en zeker aan studenten Hoger Onderwijs, heeft me steeds aangesproken. Ik heb dan ook geen moment getwijfeld om de afstudeerrichting Onderwijs in te slaan, aangezien ik me altijd een carrière als leerkracht heb voorgehouden. Het werken met jonge mensen die willen bijleren en het deel uit maken van studenten klaar te stomen voor het verdere leven is al sinds lang iets waar ik me geroepen voor voel.

Ondanks dat ik de praktische stage nog niet heb doorlopen heb ik met succes alle theorievakken van afstudeerrichting Onderwijs doorlopen (zoals vakdidactiek Biologie en vakdidactiek Chemie). Er is dus wel degelijk een flinke didactische bagage aanwezig. Zo heb ik ook geen enkel probleem met spreken voor grote groepen en vind ik het verrijkend om mensen bepaalde concepten of zaken aan te brengen en uit te leggen.

Vanuit m’n hobby kom ik ook veel in contact met jongeren en kom ik regelmatig in gelegenheid om paardrijlessen te geven. Het moment waarop de klik er komt en de tips en kunde die ik probeer door te geven aanslaan is steeds een moment van grote voldoening voor zowel mij als de ruiter.

Graag zou ik u in een persoonlijk gesprek overtuigen van mijn keuze en motivatie voor het lesgeven in het algemeen en aan jongeren in het bijzonder.

Met vriendelijke groet,

Maarten Aerts

(edited)
2011-07-28 13:39:02
Ik zou sommige zinnen opsplitsen. Nu is het een vrij zware tekst.
2011-07-28 13:42:58
Zware jongens hebben zware teksten è ;)
Met de alineas opgesplitst al wa beter?

Ons vader leest het sowieso wel na ze...
2011-07-28 13:48:30
Het moment waarop de klik er komt en de tips en kunde die ik probeer door te geven aanslaan is steeds een moment van grote voldoening voor zowel mij als de ruiter.

Deze vind ik persoonlijk enorm zwaar om lezen. En tweemaal 'moment'.
2011-07-28 13:48:46
moet idd aangepast worden ja :)
2011-07-28 13:59:59
Het moment waarop de klik er komt en de tips en kunde die ik probeer door te geven aanslaan is steeds een moment van grote voldoening voor zowel mij als de ruiter.

Tussen 'aanslaan' en 'is' een komma plaatsen zou al helpen.
korte zinnetjes gebruiken. hr mensen zijn niet van de gecompliceerdste :)

Je komt voor hen over als een filosoof en ik denk niet dat dit de juiste beschrijving voor je is.
2011-07-28 20:38:18
oe langer ge na school gaat, oe langer ge achter werk moe zoeke en oe slechter u job :p

(edited)