Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
Subpage under development, new version coming soon!

Subject: Job/studies

2012-08-31 11:46:04
Gewoon hopen dat ik de lotto win dan zeker :p haha :p
2012-08-31 11:47:58
Leegganger :D
2012-08-31 12:01:05
Slechte gewoonte :)
Zou graag een 8-4 baantje hebben
kvind het niet erg als ik niet heel veel verdien, wel makkelijker natuurlijk :)
Maar gewoon een chill leventje :p
2012-08-31 12:01:42
djeezes... van zo'n mentaliteit krijg ik et è...
2012-08-31 12:15:00
Das geen mentaliteit :)
Als ik werk , werk ik altijd sowieso goed en hard door :)
Maar ik doe het gewoon niet graag dat werken
2012-08-31 12:37:00
Dan moet je doppen... en profiteren van mensen die wel willen werken...
2012-08-31 12:38:02
Eigen keuze hé.
2012-08-31 12:46:35
idd, vreemde opmerking van u aerts
2012-08-31 12:48:40
That's why we love him!
2012-08-31 12:52:26
Als ge gestudeerd hebt neem ik aan dat ge iets wilt maken van uw leven. Anders hebt ge uw ouders een paar jaar dik in't zak gezet.
En dus verwacht ik een andere attitude dan 'ik werk nie graag'.
2012-08-31 13:07:28
ik ga sowieso gaan werken e ;)
Maar het zal wel meer meevallen dan een vakantiejob waar ge de meest klotige opdrachten krijgt :)
ietske plezanter
(edited)
2012-08-31 13:10:38
Dus jij neemt aan dat datgene wat men studeert, ook is waar men zich verder in wil gaan engageren? Er zijn toch talloze voorbeelden van mensen die uiteindelijk een héél andere weg ingaan. meer dan de helft van de afgestudeerden weet nog niet wat voor werk hij/zij gaat doen na zijn hogere studies.

Sommigen kiezen om verder te gaan studeren in de hoop dat ze daar wel hun beroep in vinden en anderen gaan werken en zijn al blij als ze aantrekkelijke uren hebben, ongeacht hun loon en de aard van het werk.

Sommigen leven om te werken, anderen werken om te leven. De keuze is u vrij
2012-08-31 13:16:13
inderdaad. En tibootje heeft een richting gestudeerd (lichamelijke opvoeding ofzoiets?) waarbij je nog alle kanten uit kan. Je hoeft niet persé in die branche te gaan werken. Ik denk ook dat er daar een overaanbod aan studenten is ten opzichte van de vraag.

Een andere zaak is het bij burgerlijk ingenieurs of studenten geneeskunde ofzo. Zulke studenten kunnen maar beter maken dat ze werk zoeken in hun eigen branche, anders is het idd behoorlijk geldverspilling geweest.
2012-08-31 13:20:28
Ik zou enorm graag werken in dit bedrijf http://www.theoutsiderclub.be/
Ik ken iedereen daar heel goed 3 jaar lang daar stage gedaan.
en waren heel tevreden over mij.

Enorm leuke sfeer - Prettig werk zeker als het goed weer is - iedere dag andere mensen.
Het loon is niet superhoog maar dat is logisch.

Het enigste wat ik wat spijtig vind is dat je geen vaste uren hebt (standaard van 8-17) Maar je hebt dan veel dagen waar je dan moet werken tot 20 uur of keer een namiddag niet enzo.
Dat vind ik wat ambetant, anders soliciteer ik daar direct.
(edited)
2012-09-01 16:08:21
Sommigen kiezen om verder te gaan studeren in de hoop dat ze daar wel hun beroep in vinden en anderen gaan werken en zijn al blij als ze aantrekkelijke uren hebben, ongeacht hun loon en de aard van het werk.

Er zijn er ook heel veel die studeren, en als ze ooit werk vinden, blij zijn als er ook maar iets aantrekkelijks is aan hun job.

Als leraar kunt ge misschien een job kiezen, en als ingenieur of verpleger. Maar als ik om mij heen kijk, dan moeten alle anderen zoeken en zoeken, en zijn ze blij als ze iets vinden, ongeacht of die job hen aanstaat. (Tenzij ze goede connecties hebben.)

O ja, volgens de VDAB vindt poetspersoneel ook meteen werk. Voor mijn zus klopt dat inderdaad. Nu kuis ik eigenlijk ook graag... (No kidding, ik vind dat plezant.) Maar als de VDAB denkt dat ik, met een masterdiploma, zal aangeworven worden als schoonmaker, dat ze dan maar wat anders denkt. (Voor die ene keer dat ze denkt.)

Kortom, de meeste mensen werkzoekenden zijn blij als ze iets vinden, ook al is die job niet geweldig. Dus ik denk dat de meeste mensen ook gewoon werken om te leven...
2012-09-01 16:22:02
Ge wilt niet weten wat de VDAB mij allemaal probeert aan te smeren :p