Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
Subpage under development, new version coming soon!

Subject: Examens

2005-12-30 16:46:57
De KUL katholiek? Hehe, in de jaren '50 mss ja. En te ver? Daarvoor gade toch ook op kot, nietwaar? Nu ja, ieder zen ding :-)
2005-12-30 16:55:57
Gent en Antwerpen is dichter.
Meer zelfs, Antwerpen ligt op wandelafstand. (Oke, een 35 min wandelen, maar toch. :p)

10 minuten ongeveer met de tram.
2005-12-30 19:24:10
Als ge kunt kiezen tussen Leuven en Antwerpen: ga naar Leuven (neem dat maar aan van iemand die aan beide universiteiten heeft gezeten, en nog steeds aan één zit)

In Leuven is meer fun. Die stad wordt gewoon overheersd door studenten (wat goed is voor sfeer en dergerlijke), en in Antwerpen zijt ge maar een stukje van "'t stad". Nuja die sfeer en feestjes kunnen wel nadelig zijn voor resultaten ;)
Leuven is trouwens niet verder als ge een kot pakt: heel Leuven op wandel/fietsafstand, zelfs als ge net buiten de ring woont
(edited)
(edited)