Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
Subpage under development, new version coming soon!

Subject: »Wielrennen [Algemeen]

2009-02-28 17:51:34
Moet zeggen dat het een leuke koers was. Mede ook door het rijden van de Rabo's die gegokt en verloren hebben.
jup maar hij moet het van andere koerssituaties hebben om te kunnen winnen .. zijn 'probleem' was dat er al 2 weg waren. Hushovd is een mooie winnaar en zijn analyse (overwinning van het team) is meer dan correct. Een luxe om Klier als helper te hebben !!
2009-02-28 18:25:51
Kijk als ik lees in een reactie van Boonen dat Hushovd er overal af moest, dan was Hushovd blijkbaar toch niet zo sterk zoals sommigen hier beweren en zal hij al helemaal niet meer zo fris gezeten hebben. Dus ik ben er 99% zeker van dat hij nooit had gewonnen zonder die val.

De sterkste blokken vandaag waren wel Rabobank en Cervelo, alleen heeft Rabobank ongelooflijk dwaas gekoerst. Met een rassprinter ga je NOOIT zomaar naar de meet, dat is om problemen vragen.

Van de Belgische ploegen mogen we zeggen dat ze in blok zwak waren. QS had zeker 1 à 2 mannen te weinig mee, al hadden ze wel de beste renner in hun rangen, namelijk Chavanel. Als je ziet hoe hij kilometers aan een stuk bijna alleen op kop reed, wel chapeau. Enkel de laatste 12 km kreeg hij wat steun van de mannen van Silence. Aan die mannen heb ik mij trouwens mateloos geërgerd. Deden in het begin geen meter kop, terwijl zij het best vertegenwoordigd waren van de ploegen die niemand vooraan hadden.
2009-02-28 18:32:11
1. een sprint is altijd iets anders dan moeten lossen onderweg

2. van de renners van Silence zijn we zoiets al gewoon, al is dat tegen de natuur van Gilbert.
2009-02-28 18:36:07
ja idd, een sprint moet altijd gereden worden, maar je lost niet zomaar hé. Wilt toch zeggen dat je in het rood moet gaan.
2009-02-28 19:13:09
en dan nog rabo had een probleem

- haussler is zoiezo een goede sprinter
- maar die aanval ongedaan maken of appart te vertrekken
er zaten +/- 4a 5 snelle mannen in dat groepje (groepje boonen/hushovd)

ze hadden eigenlijk zoiezo altijd verloren als ze een aanval plaatsten of met iemand naar langeveld te rijden ( kroop er minstens altijd iemand mee)
(edited)
2009-02-28 19:23:23
Ze kunnen moeilijk een Freire opstellen om kans te maken in de sprint eh :p
2009-02-28 19:29:45
ok, ze hadden inderdaad een probleem, maar ze hadden wel de troeven in handen om de concurrentie (vooral de sprinters dan) af te matten door om beurten aan te vallen en dan door te gaan zonder sprinter in het wiel.
2009-02-28 19:39:10
punt 1: hushovd kon je niet afmatten had teveel ploegmaten mee
punt 2: boonen , pozzato , Haussler , Hushovd , Aevermaet , 4-5 en dan waren er nog mannen mee
punt 3: wat is het nut van aanvallen als je toch moet ingelopen worden

als er niemand van cervelo mee was werd er toch meteen gereden
2009-02-28 19:41:50
punt 3: wat is het nut van aanvallen als je toch moet ingelopen worden


ploegmaats een rustige tijd bezorgen natuurlijk :)
2009-02-28 19:43:43
je mat alleen maar je ploeg af ^^
als er dan eens iemand aanvalt
een gilbert samen met een ista en abakoumov ofzo
en dan heb je zelf niemand mee shit je ook wel dik in de ----
2009-02-28 19:45:05
Punt 4 de laatste 20 km was er niet echt meer een plek waar je goed het verschil kon maken als raborenner. Dus demarreren was zowiezo mensen meenemen.
2009-02-28 20:01:46
als je aanvalt, tempo drukt, terug aanval, terug tempo drukt
ik kan u verzekeren dat dat ook vermoeiend is hoor, zeker als er altijd iemand is die op het wiel moet springen.
Maarja morgen weer een koers, een nieuwe kans op een overwinning
2009-02-28 20:04:17
Rabo heeft vind ik enorm stom gekoerst, mor soit :)
2009-02-28 20:10:32
maar dan is het vermoeiend voor rabo en en voor de rest haal je niets van voordeel uit
enkels als er iemand lang wegblijft (en mss kan dat te lang zijn)
2009-02-28 22:47:57
kheb het hier ni gelezen, maar ik zat mij vreselijk te ergeren aan de aanvalslust van de rabobankers, die hebben men dag verpest...

Langeveld met Haussler op kop, één minuut voorsprong en nog een kleine 30 km terwijl het er net op lijkt dat er van samenwerking in de grote groep geen sprake is.

Het laatste wat je dan moet doen is één voor één aanvallen!

1) als er iemand wegraakt, neemt die sowiso iemand anders mee. Met Gilbert, Boonen, Pozzato, Hushovd, Van Avermaet en anderen in die kopgroep... In elk afzonderlijk geval worden uw winstkansen kleiner dan als Langeveld daar op kop blijft.
2) als er niemand wegraakt, hebt ge vier renners afgepeigerd + ge geeft de overige ploegen extra tijd om afspraken te maken en overeen te komen, zoals vandaag bleek. Door die aanvallen dichten ze het gat niet, maar ze houden het gat wel klein genoeg. Op 26 km 1 min, en na de aanvallen een halve.
3) er wordt geopperd dat ge Langeveld met deze acties rust zou gunnen. Bullshit. Denkt ge dat Haussler nog 26 km op kop gaat sleuren met die Hollander in zijn wiel? Dan nog, ze moesten sowiso samenwerken om voorop te blijven, wat perfect mogelijk was.

Als ze toen Hoste hebben laten verderploeteren, was de voorsprong razendsnel opgelopen. Als die eenmaal groot genoeg was, zouden ze nog kunnen aanvallen en oranje mannen in de toptien gezet hebben. Nu hebben ze Flecha op drie... Onbegrijpelijk dom.