Subpage under development, new version coming soon!
Subject: GTA IV
ik ga geen geld meer uitgeven aan een console, dus betekent dat dat ik gta4 mis :(
of je kan wachten op de PC versie binnen een klein half jaar :-)
Maar dan zal je wel een bom van een desktop moeten hebben om het spel in optimaal te spelen. Ik denk da PS3 zijn prijs niet veel meer gaat dalen. De BlueRay maakt de kostprijs van het beestje nog al hoog. XBOX360 daarentegen is geflopt met hun HD DVDplayer en de prijs van de XBOX360 is onlangs weer gezakt naar 200 euro dacht ik.
Dus voor 260 euro (XBOX360 + spel) kan je GTA IV ook spelen. Das toch ni overdreven....
Dus voor 260 euro (XBOX360 + spel) kan je GTA IV ook spelen. Das toch ni overdreven....
Ik blijf bij PS2 spellen. Heb nu 70 euro. Es 2de hands games gaan kopen in Game mania , ben'k weer zoet voor paar weekskes =)
PS3 kost voor mij beetje teveel. Ik speel bijna niet op m'n ps2 ..
er is niet eens sprake van een pc versie. ik zou er niet al te hard op hopen
komt zeker en vast uit, is gewoon zodat ze genoeg geld hebben gekregen met de verkoop van ps3 en xbox versies. zodat niet iedereen het illegaal begint te downloaden. Moest het niet uitkomen op pc dan gaan ze veel inkomsten da ze kunne krijgen weggooien.
wie weet. gears of war 2 komt normaal ook niet op pc uit :x
de kogel is door de kerk ik ga GTA 4 preorderen en vannacht ga ik het halen :-) IK KAN NI WACHTEN !!!!!
hehe zalig :)
ik verwacht jouw review als eerste
ik verwacht jouw review als eerste
Heb al 2 gamemania winkels afgebeld en blijkbaar ben ik wa laat. Ik zou het spel dan maar eerst zaterdag hebben, dus dan zal ik morgen wel in de saturn of mediamarkt gaan kijken ;-)
Saturn heeft het opzij gelegd voor mij, dus morgen om half 10 kan ik het komen ophalen :-)
Ik ga woensdag in de fun gaan kijken of ze het hebben, zoja hebk et woensdag eh :D