Subpage under development, new version coming soon!
Subject: iPhone
Bij de meeste providers heb je al internet voor 10 euro per maand, internet voor de GSM kost echt niets meer tegenwoordig.
Mobilevikings ofzoiets is nog beter.1 gig gratis /herlaadbeurt van 15€ binnen de 30 dagen.
Inderdaad, ik betaal 15 euro elke maand en krijg daarbij 500MB bij BASE. MobileVikings gebruikt het BASE netwerk, maar is een soort alternatieve provider. Heb de overstap ook al overwogen, maar zit toch liever bij een provider waar ik de winkel van kan binnenstappen en uitleg te vragen.
(edited)
(edited)
idd,is da abonnement bij u?? en hoe zit da dan me internet?? als je een wifi netwerk vind neemt hij de voorkeur aan dat?
Neen, bij BASE een tarief van 15 euro per maand. Die 15 euro wordt als belwaarde op de herlaadkaart gezet. Dan een bericht sturen naar BASE, wordt er 10 euro afgetrokken en heb ik 500mb (meer dan voldoende voor dagelijks gebruik!). En dan heb ik dus gratis berichten, internet en nog 5 euro belwaarde over, aangezien ik nooit bel stapelt dat zich dus ook redelijk op. En bij het vinden van een WiFi netwerk zal hij altijd vragen of je wil verbinden.
Nieuwe iPhone 4 met 16GB kost 629 EUR.
bron: Apple Store
bron: Apple Store
wetende da FIFA 10 en WK 2010 maar 5.5 en 4€ kosten :O xp
Aan het wachten wanneer iOS 4 uitkomt, is in de loop van vandaag