Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
Subpage under development, new version coming soon!

Subject: PC & consolegames NEWS

2009-04-23 13:55:07
'k heb het ook nog staan :p

waar is den tijd, elken avond ne WAR spelen, om dan op school nen hele dag over na te praten :p

Ik was altijd freelancer ^^
2009-04-30 19:44:38
Resident Evil 5 op veteran uitgespeeld samen met Kenshee, in co op.
Nu hebben we Professional unlocked, echt mafte modus. Raken ze u ben je direct stervende en heeft je partner max 2 seconden om je te reviven.
2009-05-04 15:46:34
Analist: 'Nieuwe consoles pas vanaf 2013'
Volgens analist Michael Pachter mogen we ons pas vanaf 2013 aan nieuwe consoles verwachten. Uitgevers zouden de vroege introductie van een nieuwe console verwerpen omdat dit teveel radicale veranderingen zou teweeg brengen bij de ontwikkeling van de spellen.

"Wij denken dat de nieuwe generatie consoles pas vanaf 2013 op gang zal komen. Uitgevers zitten niet te wachten op een vroege nieuwe release omdat zij dan teveel veranderingen moeten aanbrengen in de ontwikkelmethode. Zij hebben dan ook enorme investeringen gemaakt om te kunnen ontwikkelen voor de huidige consoles. "

Een tijdje geleden kondigde uitgever Ubisoft nog aan dat zij reeds bezig zijn met zich voor te bereiden op de volgende consolecyclus. Volgens CEO Yves Guillemot zouden de nieuwe consoles binnen enkele jaren gaan verschijnen.

bron : 9lives
2009-05-04 17:13:24
Binnenkort ga ik Assasins Creed eens lenen op Xbox (periode mag'k zelf kiezen aangezien het van een vriend is). Is dit een aanrader?
Zelf nog maar 'n paar keer gespeeld, ik denk dat het in het begin wel indrukwekkend & leuk, enzo is. Maar het wordt snel saai vind ik.
2009-05-04 21:25:10
Het valt enorm in herhaling. Grafisch & audio top, maar de gameplay :s
9x hetzelfde doen.
2009-05-06 12:09:16
2009-05-15 20:10:39
Resident Evil 5 alle trophies, behalve die van de Versus mode (betalende DLC die slayers & survirors mode unlocked). Heb wel al de chars al unlocked voor Versus, voldoende punten gemaakt.

Uitgespeeld op easy, normal, veteran en pro. Pro was een ware challenge. Alle wapens fully upgraded, al de BSSA emblems, overal rank S en finished onder de 5 uur (3h45 > maar dan kan veel beter).

Hetzelfde voor Kenshee. We rock :)
2009-05-15 21:42:25
ben nu voor de moment vooral nba2K9 en nba live 09 aan het spelen...
nba live is grafisch iets mooier maar met 2K9 heb je dan weer veel meer mogelijkheden qua shots etc.
Ook geweldige grafische verbetering tussen NBA 2k7 en 2K9 en natuurlijk betere realisme 3punt shots zijn moeilijker gemaakt met de topspelers Lebron James en Kobe Bryant missen ook al eens een schot nu als je tegen hen moet spelen wat in 2K7 niet het geval was.

Anyway voor de basketliefhebbers onder ons een echte aanrader :-)
2009-05-16 13:10:50
ik was verzot op nba live '95 en nba jam enzo. toen vond ik dat de max op megadrive :)
2009-05-16 13:33:25
lol mac toen was ik 9 ofzo maw heb ik dus nooit gespeeld hoewel nba jam was dat ni 2 tegen 2?
dat zo ineens een manneke "on fire" kon komen en het net wegbrande bij een dunk?
2009-05-16 16:48:50
idd dat was het. ik was in die periode 14. zulke games waren in die tijd innoverend. kwas ook verzot op de chicaco bulls destijds, met jordan, pippen, rodman, kukoc.
2009-05-16 17:43:02
:p vandaar dat ik nu met de 90east speel in nba 2k9 scotti pippen en dennis rodman zitten daarbij. als ook patrick ewing :-)

helaas geven barkley en jordan 2K geen toestemming om hun naam te gebruiken.
De oplossing die 2k daarvoor gevonden heeft is wel heel subtiel :-) create player use recorded name en daar staan jordan en barkley dus wel tussen :-)

btw mac dat spel was idd zalig leuk :-) heb dat vaak gespeeld om men nonkel zen sega 16bit :-)
2009-05-27 13:36:51
countdown teller
Tiens vorige zaterdag stond de teller op 86 uur te gaan, nu vandaag 106 uur...


Nieuwe Metal Gear bevestigd
Hideo Kojima, de man achter Metal Gear Solid, is al ettelijke weken een spelletje aan het spel met de hele gameswereld. Een mysterieuze site laat vele mensen raden naar wat zijn toekomstplannen zijn. Eerst had iemand ontdekt dat er in de broncode "metal gear" stond maar een tijd later leken vele mensen eerder te denken aan Lords of Shadow. De nieuwste update van de site toont echter Big Boss, wat het vizier weer op Metal Gear brengt.

Alsof dat nog niet genoeg geplaag was, kreeg Famitsu een interview met Hideo Kojima zelf. Hieruit kan worden afgeleid dat het inderdaad over Metal Gear gaat en dat Kojima zelf de touwtjes in handen heeft voor deze nieuwe titel. Daarnaast zal ook het volledige MGS4-team meewerken aan de titel. Bovendien wijst hij erop dat het embleem op de hoed van Big Boss enorm belangrijk is. Het is immers niet enkel een embleem maar ook een nieuw systeem voor het spel. Voor het overige worden enorm veel belangrijke details uit het artikel geweerd. Het lijkt alsof Kojima liever nog even met onze voeten speelt.

bron : 9lives
2009-05-27 13:40:38
De gamereeks MGS zijn voor mij de beste games die ooit gemaakt zijn. :)
MGS 1 heb ik op playstation 1, MGS 2 heb ik op pc en MGS 3 heb ik op Playstation 2.. De vierde heb ik nog niet knn spelen omdat ik geen ps3 heb, maar als er nog een nieuwe MGS uitkomt dan koop ik enen gewoon voor die twee games..
(edited)
2009-05-27 13:41:36
groot gelijk.

mgs1 op ps1
mgs2&3 op ps2
mgs4 op ps3

het is gewoon een uniek & grappig genre :)