Subpage under development, new version coming soon!
Topic closed!!!
Subject: RIP Francois Sterchele
kwast heeft helemaal gelijk zenne, sterchele was een gewone mens zoals er 6miljard zijn, en toch maken ze over hem wel een topic, hypocriet en naief vind ik zoiets
dus in u wereldje is het hypocriet en naïef om te rouwen?
edit: wa bedoelt ge dan wel?
(edited)
edit: wa bedoelt ge dan wel?
(edited)
nee, ge snapt helemaal niet wat ik bedoel :)
Sterchele was bij zeer veel mensen bekend, bij velen zelfs populair. Dan is het normaal dat er een topic over hem verschijnt, en niet over Janneke en Mieke.
Aub slotje, dit topic brengt niets nieuw
Geen slotje. Als iedereen uitgepraat is, zakt het wel vanzelf weg.
Geen slotje. Als iedereen uitgepraat is, zakt het wel vanzelf weg.
sterchele was een gewone mens zoals er 6miljard zijn
das zoals zeggen dat iedereen gelijk is voor de wet. In theorie klopt dat wel maar in de praktijk zie je verschillen genoeg. Dit is er een voorbeeldje van.
das zoals zeggen dat iedereen gelijk is voor de wet. In theorie klopt dat wel maar in de praktijk zie je verschillen genoeg. Dit is er een voorbeeldje van.
Wel, ik vind dat niet normaal, maar ik ben al lang gewend dat ik andere normen en waarden heb dan de meesten onder jullie :)
Ik ben akkoord met u. Sterchele is ook maar een gwn persoon, probleem is dat hij idd faam en bekendheid had gecreëerd en daarvoor hebben mensen nu eenmaal meer over, wat ik eigenlijk spijtig vind. Ik vind de dood van die onschuldige mensen die tegenwoordig als gevolg van een aanrijdiging overleden in het nieuws komen, zeker even erg. Dit kan ook komen omdat ik helemaal geen "band" had met Francois, integendeel.
Ongelofelijk dat het al drie jaar geleden is, het lijkt gisteren wel. Nog steeds pijnlijk :-( Ik vergeet die ochtend nooit; ik was iets vroeger klaar dan normaal om naar school te gaan, dus nog even teletext bekijken ... [slik]
amai, tijd gaat rap vooruit, lijkt nog maar 1, max 2 jaar geleden. Wel leuk dat de Brugse fans nog steeds 23e minuut in palmen tijdens elke wedstrijd. Ben benieuwd hoe lang ze het nog zullen volhouden
Toen ik in Club-Standard was, werd er in ieder geval nog duidelijk voor gezongen. Ik hoop dat dit iets is dat nooit verdwijnt.
ik was daar ook ? begin vant seizoen toch?
keb daar lijk niks van gemerkt
keb daar lijk niks van gemerkt