Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
Subpage under development, new version coming soon!

Subject: Tour de france

2008-07-16 01:00:59
anderlecht ploeg van de bond ja :@
2008-07-16 01:01:22
Namen ploeg van de bond ja
2008-07-16 10:53:40
Moises Duenas is tweede positieve geval

wo 16/07/08 - De Tour is blijkbaar nog niet verlost van de dopingellende. De Spaanse renner Moises Duenas, die 19e stond, heeft een positieve dopingtest afgelegd.
Moises Duenas (Barloworld) heeft positief getest op het gebruik van epo. De 27-jarige Spanjaard werd betrapt bij een controle na de vierde etappe, de tijdrit in Cholet. Daarin presteerde hij evenwel niet indrukwekkend. Hij werd 82e op meer dan drie minuten van Schumacher.
Duenas is de tweede renner die tijdens de Tour tegen de dopinglamp loopt. Eerder werd Manuel Beltran van Liquigas betrapt op epogebruik.
Na de opgave van Mauricio Soler wierp Duenas zich op als de kopman van Barloworld. De Spanjaard werd maandag elfde in de bergrit naar Hautacam en stond op de negentiende plaats in de stand.

De politie is ondertussen binnengevallen in het hotel van Barloworld en heeft de renner meegenomen voor ondervraging. Duenas werd door zijn ploeg meteen uit de Ronde gezet. De uitslag van het B-staal is nog niet bekend.

sukkeleir
2008-07-16 10:57:05
Idd, ik zag het ook net op sporza. Bij deze had ik al een serieus vermoeden.. Die ging vlotjes mee met de groten bergop.. Tjah.. Verbaasd me weer niets.
2008-07-16 11:34:21
bwa alst van die kleintjes ( redelijk onbekende of minder goede renners ) zijn zal er geen media storm zijn
maar als een Evans , Mencov ,Ricco betrapt word dan zal het weer heel erg zijn
2008-07-16 14:21:14
deftige kopgroep vandaag
steegmans was mee maar moest op de eerste klimmetje lossen

ARVESEN, BALLAN, VAUGRENARD, BOTSJAROV, FOFONOV, ELMIGER, WEGMANN, MOERENHOUT, WEENING, MOINARD en POZZATO en FEDRIGO ; ISASI
2008-07-16 15:51:29
.......__0
.......\<, C'est simple comme bonjour
....( )/ ( ) Ricco die wint de tour!
(edited)
2008-07-17 12:53:40
do 17/07/08 - De Tour heeft een nieuw dopinggeval: Riccardo Ricco van Saunier Duval is betrapt op het gebruik van epo. De Italiaan had twee ritten gewonnen en was de leider in het jongerenklassement en in het bergklassement.
(later meer)
2008-07-17 12:56:02
pff hoe langer hoe minder interesse in de TDF
2008-07-17 12:58:53
Er is een derde dopinggeval in de Tour en dit keer gaat het om een grote vis. Riccardo Ricco is betrapt op CERA, een verbeterde vorm van epo.
Het nieuws is bevestigd door de Franse sportkrant L'Equipe.
2008-07-17 13:01:26
Epo ... sjeez, stomme kerel... das al jaren opspoorbaar!
2008-07-17 13:02:20
Tis CERA, een verbeterde vorm van epo
2008-07-17 13:03:02
maar tis dus nog altijd een vorm van epo ;)
2008-07-17 13:03:51
Riccooooo , Gzijt nen achterlyken ....
2008-07-17 13:09:09
ik wist het ! Tijdens de interviews straalde ricco onzekerheid uit ge zag dat aan zijn ogen ...

en bij piepoli ook !
2008-07-17 13:10:54
Ook Riccardo Ricco test positief op epo
do 17/07/08 - De Tour heeft een nieuw dopinggeval: Riccardo Ricco van Saunier Duval is betrapt op het gebruik van epo. De Italiaanse klimmer had twee ritten gewonnen en was de leider in het jongerenklassement en in het bergklassement.
Volgens de Franse sportkrant L'Equipe werd in Riccardo Ricco's urinie CERA gevonden. Dat is epo van de derde generatie. Ricco werd betrapt na de tijdrit in Cholet. (Belga) Ricco was een van de tien renners die al sinds het begin van de Tour nauwgezet gecontroleerd werd door het Franse antidopingagentschap. Hij werd deze Tour al minstens vier keer gecontroleerd.

Ricco heeft van nature al een hoge hematocrietwaarde. Die zou schommelen meestal rond de 51, een normale renner wordt uit de koers genomen wanneer zijn hematocriet boven de 50 komt.

Ricco was een van de figuren van de eerste helft van de Tour. De Italiaan klopte Valverde op Super-Besse en won indrukwekkend in de rit over de Aspin.

Ricco was na een slechte tijdrit alweer opgeklommen naar de negende plaats in het klassement. Hij droeg de bolletjestrui en was leider in het jongerenklassement. Hij werd ook tweede in de Giro. Ricco maakte zich in Lannemezan klaar om te starten in de twaalfde etappe. Hij werd onder politiebegeleiding en luid boegeroep weggebracht in een auto van Saunier Duval.

Ricco is al de derde renner die tijdens de Tour betrapt wordt op het gebruik van epo. Eerder testten Manuel Beltran (Liquigas) en Moises Dueñas (Barloworld) positief.