Subpage under development, new version coming soon!
Subject: »NTs voetbal
2-1 dan :)
Torres 3'
Sonck 81'
Wissel van Stijnen voor Proto omdat zijn vrouw gaat bevallen 85'
Proto (met het hoofd) 90+1'
(edited)
Torres 3'
Sonck 81'
Wissel van Stijnen voor Proto omdat zijn vrouw gaat bevallen 85'
Proto (met het hoofd) 90+1'
(edited)
stijnen zijn vrouw is al bevallen
ne klopper van 4.5 kg :p
ne klopper van 4.5 kg :p
mo gvd eh, geen VDB. Alle man, die was zelfs bij de beloften te zwak om basisplaats te krijgen! Wtf doet die dan bij de 'grote' jongens :s
Mijn zus is gisteren ook bevallen van een dochter, wel maar 4kg 150:p
vrij zwaar voor een dochtertje, gratz :)
ik woog 3.750 bij de geboorte, wa toen vrij zwaar was :=)
ik woog 3.750 bij de geboorte, wa toen vrij zwaar was :=)
Ik lees dat Vandenborre er terug bij gaat zijn?! Jongensjongens.
mss moeten we de spanjaarden maar aansporen hem ergens in het begin van de eerste helft te blesseren.
Ik begrijp het gewoon niet. Van Dammes basisplaats, tegen Armenië dat viel érgens wel te snappen (ondanks de uitlatingen).
Maar Vanden Borre?
Maar Vanden Borre?
Ik vond Van Damme het. nog niet zo slecht doen eigelijk, ge kunt er alleszins meer op vertrouwen.
Van Damme is aanvallend een pluspunt geweest tegen de Armenen. Verdedigend minder, aangezien in de eerste helft via de rechterflank iets te vaak kon doorbreken.
Maar Vanden Borres basisplaats (als die er komt), zou ik wel erg vreemd vinden.
Maar Vanden Borres basisplaats (als die er komt), zou ik wel erg vreemd vinden.
Waarschijnlijk is VDE gewoon een spelletje aant spelen met de media (en met ons :p), en stelt hij die 2 helemaal niet op. :)
Ik ben nog altijd van mening dat VDB een zeer goede speler is. Hij moet in zo'n match als vandaag denken aan de ploeg en niet om eigen succes. Als hij vandaag een oorzaak zou zijn tot een mogelijke nederlaag, dan zien we die niet snel meer terug in de ploeg :)
En dat doet hij niet graag :) Daarom vind ik het nogal risicovol om hem op te stellen tegen Europees kampioen Spanje.