Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
Subpage under development, new version coming soon!

Subject: Multimedia

2009-07-07 14:47:46
Veel mensen kopen Microsoft omdat ze niet anders kunnen door het jarenlange gemonopoliseerde wereldje gestart door Bill Gates. Zelfs nu nog worden 90% van de programma's alleen voor Microsoft gemaakt.

En waarom heeft de iPod zoveel succes? Omdat er zeer weinig mensen problemen mee hebben, zeer gebruiksvriendelijk is en het design is ook mooi (niet te onderschatten).

En Heineken is alleen marktleider van bierverkoop omdat ze jaarlijks véél meer €€€ in advertising steken.

Je somt 3 zaken op die eigelijk niet echt overeenkomen met elkaar :p
2009-07-07 17:33:55
mooie analyse:p
en is volledig juist;)
2009-07-07 17:54:44
nja in mijne tijd (ni dat ik zo oud ben maar om even de nu 16/17jarige duidelijk te maken wat ik bedoel) had slechts 25 a 30% van de jeugd een gsm die op en al 50€ koste...als ouders hun kids nu een gsm van 50€ kopen zijn 9/10 kinderen niet content...nu willen ze alllemaal een iphone,samsung star....wat zijn jullie daar al mee? enfin ja om maar eens aan te tonen een iphone is mooi en mss goed maar voor een 16/17 jarige totaal overbodig volgens mij en ik denk dat de ouderen onders ons mij grotendeels zullen volgen daarin?
2009-07-07 18:10:50
als ouders hun kids nu een gsm van 50€ kopen zijn 9/10 kinderen niet content

Eventjes argumenteren dat ik mijn iPhone volledig zelf bekostigd heb..
2009-07-07 18:13:44
je zal 1 van de weinige zijn :-)

trouwens je snapt men punt duidelijk niet blijkbaar.
2009-07-07 18:16:00
De jeugd is "nooit tevreden" :p

Dat snapte ik wel, maar er zijn uitzonderingen (zoals mezelf), die gaan werken om hun "luxe" te betalen.
2009-07-07 18:16:56
Natuurlijk is de jeugd nooit tevreden! Dat is immers altijd al zo geweest, dus mij maken ze niet wijs dat de jeugd nu wel tevreden is. :p
2009-07-07 18:18:44
In onzen tijd eh charlieken, was het allemaal veel beter :-)
2009-07-07 18:19:00
Apple is geen hype...



De eerste computer voor consumenten werd gemaakt door Apple.


Met mindere specs (op papier) toch betere prestaties =>>> beter, sterker OS.


En praktisch onkraakbaar ook (door de UNIX kernel)


Koop uzelf iedere 5 jaar een nieuwe Mac en ge kunt alles draaien.
Na 3 jaar is uw Windows-virus kapot en/of moet ge een nieuwe kopen doordat em niet zwaar genoeg is.


De Mac mag dus bijna 2 keer zoveel kosten als de Windows-virus.
(en Mac Mini hebt ge al voor 600 a 700 euro)
2009-07-07 18:25:57
lol mijne pc is 2jaar oud nu en der is ng steeds gene echte betere op de markt :-)

was toen wel prototype for the future :p
2009-07-07 18:44:13
bullshit, Mac heeft geen betere hardware dan een gewone pc en Mac OS laat uw hardware ook niet langer op niveau presteren
(edited)
2009-07-07 22:34:21
maar ge betaalt er wel meer voor :p
2009-07-07 23:30:51
het feit is he...
heeft iedereen een mac
virussen zullen wel ontstaan hoor...

iedereen denkt dat mac onkraakbaar is maar das dikke bullshit...

is het andersom dat iedereen een mac heeft, zal windows en apple van plaats wisselen geloof me maar;)
2009-07-08 04:26:11
De eerste computer voor consumenten werd gemaakt door Apple.


zeg gewoon dat Jobs potentieel zag in een geavanceerd machine van Xerox ...
Veel heeft hem er zefl niet moeten aan maken zu. En was den Gates paar dagen vroeger bij Xerox langsgeweest, bestond Jobs zijn bedrijfke niet eens.
(edited)
2009-07-08 12:59:33
ook waar:p
2009-07-08 21:21:53
Analist: ‘Apple haalt Nokia in 2011 in met smartphones’

Nokia gaat de strijd verliezen, zo denken de analisten van Generator Research. Nokia’s marktaandeel voor smartphones gaat de komende jaren hard omlaag. Van het huidige percentage van meer dan 40 procent is in 2013 maar 20 procent over, denken de analisten. Apple gaat daarentegen een groter marktaandeel veroveren: maar liefst 33 procent rond die tijd. Dat zou betekenen, dat Apple in de loop van 2011 Nokia gaat inhalen. Dan moet wel aan een aantal voorwaarden zijn voldaan: Apple moet in staat zijn om dat jaar 77 miljoen iPhones te verkopen en Nokia moet de komende jaren geen spannende toestellen uitbrengen, waardoor kopers het merk steeds meer links laten liggen. Apple zal in een soort ‘Gouden Eeuw’ terechtkomen met een snelle groei, dankzij de combinatie van iPhone en App Store. De ene zal de verkoop van de andere versterken.

Nokia daarentegen gaat volgens deze voorspellingen slachtoffer worden van de huidige nadruk op goedkope telefoons. Ze verdienen momenteel het meest met goedkope toestellen, die ze in opkomende markten verkopen. De markt voor smartphones komt er maar bekaaid vanaf en de teruggang in marktaandeel wordt nog verder versterkt omdat Nokia maar langzaam reageert op concurrenten. Ze reageerden met de E71 snel op de toenemende populariteit van de BlackBerry, maar hadden anderhalf jaar nodig om de 5800 XpressMusic uit te brengen, als reactie op de iPhone.