Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
Subpage under development, new version coming soon!

Subject: Politiek

2010-10-18 23:25:47
Intersubjectiviteit is een realistische benadering van objectiviteit.

één van de. En dan kun je die nog op verschillende manieren bereiken. En als 1 van beide kampen ziet dat de oplossing hen niet zal bevallen, zullen ze plots kritiek hebben op de manier waarop die intersubjectiviteit behaalt moet worden.

De ganse (mens)wetenschappen steunt op intersubjectiviteit. Beste is om al te beginnen met de uitkomst van wetenschappelijk onderzoek, ipv het moeilijk te willen maken en gans onderaan, bij de filosofie.

En uiteindelijk is het ook de bedoeling van de onderhandelaars om intersubjectief een zo goed mogelijk akkoord te bekomen.
2010-10-18 23:28:28
Ik citeer maar iets uit mijn boek politicologie hoor :( Ik moest van Carl
(edited)
2010-10-18 23:29:01
Het zal niet zijn. Logica is van geen nut in de rechten.

Zoals ik in de mail zette vind ik dat er arbitraire beslissingen mogen komen en wie anders dan een gevoelloos iets kan zo'n beslissingen nemen.
Het is zo moeilijk geworden allemaal dat het aanlokkelijk wordt om gewoon puur mathematisch te werk te gaan en al de politieke en emotionele gevolgen over boord te kappen en te focussen op de feitelijke gevolgen.

Mail?
naar chuck é =p
2010-10-18 23:33:19
de zaken mathematisch oplossen, bijvoorbeeld door alleen op de financiële gevolgen te kijken en daarom akkoorden gaan beoordelen, daar zou ik bv ook nog kunnen inkomen.

Maar welk argument je kiest om je zaak tegen af te wegen, das afhankelijk met welke stok je de hond nog kunt slaan. Dus ook daar zit je met een inbreuk op je objectiviteit.
2010-10-18 23:37:34
Amai op hln gaat het er goed aan toe
BDW = Vlaamse Churchill 'never before did so many flemish owe so much to so few NVA-politicians'

Ok geen pc :p terug naar mijn eerste idee: Die VN-gezant.
Advertentie plaatsen: VN-gezant gezocht voor titanenwerk. Mogelijke Nobelprijs in de vrede of economie te verdienen =p
2010-10-18 23:58:41
ooit ga het er nog van komen.

Weet iemand wat meer van dat project om de vlaamse identiteit terug te winnen van de nationalisten?
Naar mijn mening is de Vlaamse identiteit elk voor zich. Het is geen eigendom van een strekking of stroming. Iedereen maakt er zelf van wat hij wil.
Moureaux wil of kan ook al geen Nederlands spreken op de Vlaamse oproep, neen?
2010-10-19 12:13:02
Doordat de franstaligen De Wever zijn voorstel niet hebben aanvaard blijft de crisis maar aanslepen en moet de Flip nog wat langer wachten voor hij de troon op kan.

Elk nadeel heeft dan toch een voordeel :)
2010-10-19 23:11:56
Hey de tijd heeft mijn idee van een VN-gezant overgenomen

Speelt er hier een tijd-redacteur sokker? Zijn ze even intelligent als ik of lekt er hier iemand goede ideeën ;)?
Sorry, ik zal de volgende keer vragen of ik uw ideeën mag gebruiken alvorens ze te publiceren, goed? :)
stilaan tijd dat De Wever begint te onderhandelen richting compromis, met de hedendaagse situatie als referentiepunt naast zijn ideaal/optimaal scenario. Compromissen gaan niet over de afstand 'toegegeven' ten aanzien van dat ideaal alleen.
2010-10-20 03:11:55
Daar gaat het juist wel om. Om het vinden van de 'gulden middenweg', en daarbij hoort dus het toegeven van een bepaalde afstand van iedereen zijn ideaal. De Wever heeft zijn best gedaan, als de Franstaligen dat willen afschieten, moeten ze dan zelf maar het voortouw nemen.
2010-10-20 06:36:52
De ganse (mens)wetenschappen steunt op intersubjectiviteit. Beste is om al te beginnen met de uitkomst van wetenschappelijk onderzoek, ipv het moeilijk te willen maken en gans onderaan, bij de filosofie.

Dat is wel een wel niet zo heel subjectieve opmerking. Ook Filosofie heeft z'n wetenschappelijke benaderingen !