Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
Subpage under development, new version coming soon!

Subject: Politiek

2011-03-04 16:33:15
Goed dat ik dat weet :) Mijn examens in januari waren:

Communicatiewetenschappen: 16
Politicologie: 17
Statistiek: 14
Leerstelsels: 12
Sociologie: 17
2011-03-04 17:29:42
Geef vakbonden rechtspersoonlijkheid en snel. Wat een bende leeghoofdige en arrogante eikels is dat oO. Zomaar winkels afsluiten op de meir.

Welke mens geeft daar zelfs de toelating voor? Ongezien.

En zomaar KMO-zones en bedrijventerreinen afsluiten! Wat bezielt die mensen?! Waar denken die mensen dat ze dat recht vandaan halen.
En die gaan daar zo mee weg komen, schandalig!

(Mods,omdat ik niet wet of het echt politiek is zal ik het ook bij dagelijks nieuws zetten)
2011-03-05 13:36:41
http://www.facebook.com/event.php?eid=205399992810734

Geweldige actie! In ruil voor het blokkeren van de Meir en de haven gaat antwepren nu de dueren van het ABVV blokkeren.
Prachtig, hopelijk gaan ze dat ook echt doen.
Het recht op staken is uiterst belangrijk, maar ik stel mij ook serieus vragen bij de manier waarop dat vrijdag gebeurd is. Ik zie bijvoorbeeld niet het nut van bommetjes op straat gooien, met die rode/blauwe pakjes waren het net tieners die hun honderd dagen vierden.
2011-03-05 22:26:20
Actie loopt als een trein. Hopelijk blijft het ludiek want bij sommige gasten heb ik mijn bedenkingen.

En ook de tegenreacties zijn niet mals
2011-03-05 22:33:50
knap ..

communicatiewetenschappen is een eitje hé
politicologie is een lastig examen, tenzij je het mondeling krijgt :p
statistiek is kunnen en niet gokken (giscorrectie)
leerstelsels zijn rare vragen hé .. Een vraag bij ons was: Waarom was Nietzsche al dan niet een anarchist :p
Sociologie is een examen dat vol staat met dubbele negaties. Best lastig :)

Methodologie is nog een lastig vak (te zien van wie je het krijgt), Geschiedenis van België is een eitje, die prof van psychologie heeft nen tic, .. leuke 2e semster... Welk keuzevak ?
2011-03-05 22:44:54
Leerstelsels is enorm streng verbeterd... En wat bedoelt ge met keuzevak? Ik heb nu één specifiek vak, dus zonder communicatiewetenschappers en sociologen, en dat is Geschiedenis van de Internationale Politiek van Rik Coolsaet :)
2011-03-06 13:54:58
Ierse coalitie heeft regeerakkoord

Tien dagen na de Ierse stembusgang zijn de leiders van het centrumconservatieve Fine Gael en het linkse Labour, Enda Kenny en Eamon Gilmore, het eens geworden over een coalitieakkoord. Dat meldt de Ierse radio RTE zondag in de vroege ochtend.

Volgens RTE toonde kandidaat-premier Kenny zich tevreden dat een akkoord bereikt is. Er moeten nog enkele details uitgewerkt worden, vooraleer het akkoord in de loop van de dag voorgesteld wordt aan beide partijen. De onderhandelingen duurden tot zondag in de vroege uren.

Volgens Labour-leider Gilmore werd een akkoord bereikt over alle thema's. De leider van de socialistische partij zal het partijcongres adviseren het coalitieakkoord aan te nemen. Details over het akkoord gaf hij niet.

Vorige week vrijdag keerden de Ieren massaal de rug naar Fianna Fail, de centrumpartij van aftredend premier Brian Cowen. Die zakte tot 20 zetels in het parlement. Fine Gael won 76 zitjes, Labour 37.

Met 112 van de 166 parlementsleden van het lagerhuis hebben ze een comfortabele meerderheid. Het links-nationalistische Sinn Fein boekte met 13 zetels het beste resultaat ooit in Ierland.



Misschien moet hier ook eens een echte crisis toeslaan. 10 dagen?! hoe doen ze het =p
Met dat verschil dat ze daar enkel over het socio-economische moeten spreken ;-)
En ook een paar religieuze strubbelingen.

stel dat we een crisis hebben die in proportie is met de ierse socio-econ/religieuze verhouding. Dus bij ons socio-econ/communautair, zou het dan lukken?

Dan zal het communautaire voor mij nog steeds minstens zo belangrijk zijn.
Amai dan zou ik u waanzinnig vinden =p tegen dat die verhouding bereikt is moet het hier in belgie er nog slechter aan toegaan dan in de USSR in zijn slechtste dagen.

En dan nog zeggen 'da gaat voor' , maf =p

Btw: wat denk je van de actie van het TAK in zaventem?
Ik begrijp ze wel. Als winkels in het Frans gaan reclame maken, dan creëer je een tweetaligheid. Natuurlijk kom je wel in conflict met de vrijheid van de handelaar. Een dubbel gevoel dus.
Ze hebben imo geen poot om op te staan om te eisen dat dat wegmoet.

Daarenboven passen verkopers zich gewoon aan aan de markt. Ik kan me inbeelden dat in limburg, bij de duitse grens er ook wel duitstalige reclame zal gemaakt worden.
Of in West-vlaanderen franse.

Hier in antwerpen zelfs portugese of poolse xD. Dat hangt van de wijk af.
Of in West-vlaanderen franse.

Komt amper voor hoor. En ik spreek over de streek rond Kortrijk.