Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
Subpage under development, new version coming soon!

Subject: Politiek

N,aar uw raad luister ik nooit ^^

Edit: inhoudelijk ben ik het echt niet eens met wat ge zegt. Ik vind werkelijk dat socialisme een ideologie van het verleden is.
(edited)
Ga slapen jong
Voor mij zijn mensen veel belangrijker dan geld. Zolang het omgekeerde idee nog bestaat bij sommigen (en dat doet het nog bij velen), heeft het socialisme wel degelijk nut. Er is ook nog veel werk aan de winkel qua sociale rechtvaardigheid en gelijkheid.
(edited)
Er is ook nog veel werk aan de winkel qua sociale rechtvaardigheid en gelijkheid.

Uiteraard, maar daar is het socialisme niet voor nodig imo. En ja, mensen zijn véél belangrijker dan geld, maar besef goed dat die twee vaak samenhangen; je kunt ze niet van elkaar afscheiden.
Dood zijde gij. Dood zeg ik u!
lol u mad?
Hoe zou ik boos kunnen zijn op u? ^^
Ne mens is in onderdelen 400.000 € waard, ongeveer =p

En mensen willen uit nature altijd meer. Dus eigenlijk is geld natuurlijk dat tegenhouden is tegen de menselijke aard in? En was de mens niet het belangrijkste?

(trollscience ;)?)
Als ik zie hoe rechtse partijen willen snoeien in de bijdragen aan de mensen die het écht nodig hebben, ben ik heel blij dat er linkse partijen zijn die niet als hoofddoel hebben de belangen van ondernemers te verdedigen.
(edited)
Ik wil niet snoeien in de bijdragen van de mensen die het écht nodig hebben, ik wil gewoon de staatsfinanciën op orde hebben. En de belangen van ondernemers en werknemers zijn niet per definitie tegenstrijdig. Men spreekt vaak van een wij-tegen-zij-cultuur bij nationalisten, die cultuur bestaat - ten onrechte! - ook op de arbeidsmarkt.
gij zijt rap nuchter =)
U beter voordoen dan ge zijt is een kunst :p
Mij kan het niet schelen dat uitkeringen dalen na een half jaar om het verschil met werken groter te maken en zo werken te stimuleren.

Ik zeg een 'half jaar' maar lees daarin 'een periode waarin een normaal persoon kan bij/omscholen'.
Wat ik haat is het idee bij de vakbonden dat de belangen van de werkgevers ingaan tegen de belangen van de werknemers.
2011-05-05 09:01:45
Wat ik goed vind aan de vakbonden is dat zij de werknemers in bescherming nemen! En kunnen verdedigen tegen de macht van de werkgevers ;)

En als beide partijen ergens mee gebaat zijn, zullen de vakbonden heus wel over de brug komen.

Grtz
2011-05-05 09:09:43
Ik heb persoonlijk een vrij rood gedachtengoed (geen communist weliswaar, maar pro een 'redelijke' sociale gelijkheid).

De partij van Gennez heeft wel de naam 'socialisten', maar toch ... Soms wel zeer ondoordachte beslissingen daar. Ik volg ze ook niet helemaal.

Neem nu even de farce van de zonnepanelen. Freya die eerder dit jaar nog beweert dat de winsten op energie nu eindelijk terug naar de bevolking gaat ipv terecht te komen bij multinationals. En even later heeft ze het over een inschattingsfout die het 'gewone volk' veel gaat kosten.

Oh ja, dan moet iedereen die wél zonnepanelen heeft maar meer betalen voor de meter omdat die nu in twee richtingen moet werken. Euh ... Stop!

Wil ze nu zeggen dat er een extra heffing komt op de meter voor exact die mensen die ze oorspronkelijk de winst gunde? En gaan die mensen, met hun kleine installaties, dan een gelijkaardig bedrag moeten betalen als de grote bedrijven met hun 'zonneparken'? Want dit is dus wel degelijk de bedoeling.

Slimme zet, denk ik dan. De naam 'socialisme' zeer waardig. En als Freya voorgaande zinnen leest, begrijpt ze waarschijnlijk zelfs niet het ironisch karakter ervan.

Grtz