Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
Subpage under development, new version coming soon!

Subject: Moppentopic

Niet kijken naar de schrijfwijze. Luisteren, en dan hoort ge dat een andere betekenis mogelijk is ;-)

Van een (bijna?) 20-jarige zou men toch mogen verwachten dat hij de clue snapt ;-)
(edited)
Aaaaah daarom staat er dislectici bij é ;)
2011-06-21 18:13:44
Een zwak poepegaatje. Zijt ge nu allemaal content?
2011-06-21 19:14:20
orale sex maakt je dag goed, anale sex maakt je gat zwak

daarom dat hij erbij zegt, het is beter als je ze verteld ;)
2011-06-22 15:59:26
Jonas komt bij zijn vader met een prangende vraag:
Papa, wat is een clitorus?
Zegt zijn vader: "Je had me dat gisteravond moeten komen vragen.
Toen lag het op het puntje van mijn tong!"
2011-06-22 16:13:38
:)
2011-06-22 16:58:49
Aaah, nu bennek mee. :p
2011-07-08 14:23:08
De 85-jarige Maurice gaat voor zijn jaarlijks onderzoek naar de dokter.
Alle testen leveren normale uitslagen op.
Als hij terugkomt voor de uitslag, legt de dokter hem uit dat fysiek gezien alles in orde is.

Hij vraagt: 'Hoe is het mentaal en emotioneel met u gesteld ? Ben je tevreden met je situatie, en hoe is uw verhouding met God ?'
Antwoordt Mauriceke: 'Ik heb een heel goeie relatie met God.
Hij weet da'k slechte ogen heb, en bvb. vann...acht heeft hij ervoor gezorgd dat wanneer ik 'naar 't WC moet, het licht vanzelf aangaat en wanneer da'k gedaan heb, gaat het licht vanzelf terug uit.' Amaai,' zegt de dokter: 'dat is echt ongelooflijk ! '

Wat later op de dag belt de dokter met Roza, de vrouw van Maurice.
Hij zegt: 'Met de gezondheid van Mauriceke is alles in orde, maar ik wou toch nog eens wat vragen over zijn relatie met God.
Is het waar dat als hij 's nachts moet gaan plassen, het licht vanzelf aangaat en nadien vanzelf terug uitgaat ?'
Roept Roza verbolgen:
'MILJAARDE MILJAARDE !!
Dien ouwe heeft weer in de ijskast gepist !!'
2011-07-08 14:26:43
lol
2011-07-08 14:29:03
Facebook?
2011-07-08 14:30:17
tuurlijk ^^
2011-07-08 16:53:22
goeike :D
2011-08-22 21:52:06

HLN...
2011-08-22 21:55:16
:D
2011-09-27 17:25:18
Brief van een (blonde) moeder aan haar zoon :

Dag grote jongen,

Ik schrijf je een paar woordjes opdat je zou weten dat ik iets geschreven heb. Dus, als je deze brief leest wil dit zeggen dat je hem goed ontvangen hebt. Zo niet, verwittig mij dan even, dan schrijf ik hem wel opnieuw.
Ik schrijf wel traag omdat ik weet dat je niet zo snel kan lezen.
Je vader heeft gelezen dat uit onderzoek blijkt dat het overgrote deel van alle ongevallen gebeuren op minder dan 10km van je huis. Daarom hebben we besloten om wat verder te gaan wonen.
In verband met de jas die je graag zou hebben : je oom Jef heeft gezegd dat ik hem het beste kan opsturen zonder de knopen. Ze zijn nogal zwaar dus de verzending zou te duur uitkomen. Ik heb ze er dus afgehaald. Moest je ze niet vinden, ze zitten in de rechter-jaszak.
Je zus Ellen, die ondertussen getrouwd is, blijkt zwanger te zijn. We kennen het geslacht niet dus ik kan je nog niet vertellen of je nu nonkel of tante gaat worden. Als het een meisje wordt gaan ze het naar mij noemen. Wel een beetje raar om die kleine "mama" te gaan noemen, maar soit.
Je broer had onlangs ook een probleem. Toen we met hem meegereden waren had hij zijn wagen afgesloten en de sleutels op het contact laten zitten. Hij is 10km naar huis moeten wandelen en weer terug voor de reserve-sleutels. Het heeft wel een tijdje geduurd maar daarna kon hij ons toch weer uit de auto laten.
Moest je je nichtje Julie nog tegenkomen, doe haar dan de groeten van mij. Als je ze niet ziet, zeg dan ook maar niks, da's makkelijker.

Je moeder.

Ps : ik wilde nog wat geld meesturen maar ik had de enveloppe al dichtgeplakt.
2011-09-29 18:47:05
Toch geen Dt fouten, dus das toch ook al iets :D