Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
Subpage under development, new version coming soon!

Subject: Dagelijks Nieuws

2011-05-15 23:01:30
jup
2011-05-16 22:27:31
Ne formateur begot!
2011-05-16 23:17:31
zot ey :)

en wij maar denken dat ie geen uitwegen meer had, onze albert. We kunnen nog een gans jaar verder met iedereen een keer formateur te laten wezen. Niks geen gezichtsverlies voor niemand.
2011-05-16 23:40:51
Wat is het nut van een zoveelste formateur, als ze toch nooit meer een regering zullen volgen :s
Het is de eerste formateur sinds de verkiezingen op 13 juni 2010 :')
2011-05-17 08:27:49
Kom kom ze zijn allemaal gewoon voorstander van 'haast en spoed zijn zelden goed'; ze hebben nu een heel jaar kunnen keuvelen, bij elkaar op de koffie kunnen gaan en kunnen sjoewelen.

Dit is zo'n moment waarop den Albert dan zegt 'genoeg geluierd mensen, de speeltijd is voorbij werken nu' =p
Alle hoop ik toch ge weet nooit met die gediplomeerde roddelaars ;)
2011-05-17 11:07:34
België is gewoon na de zak, de politiek is just ne kindertuin :)
2011-05-17 16:44:45
De Vlaamse charmezanger Paul Severs, wiens seventieshit 'Geen Wonder dat ik Ween' werd opgerakeld voor de soundtrack van 'Firmin', bracht tijdens een optreden voor Gentse studenten de Hitlergroet en riep daarbij 'Heil Hitler'.

"Ik wilde een grapje maken zoals Louis de Funès en Bourvil in de film 'La Grande Vadrouille'. Ik had geen kwade bedoelingen", verweert Severs zich. Hij riskeert wel vervolging, die hem op een jaar cel zou kunnen komen te staan.

Excuses aanbieden
Jozef De Witte van het Centrum voor Gelijkheid van Kansen en Voor Racismebestrijding (CGKR) onderzoekt de zaak. "Indien Paul Severs de feiten erkent, de fout inziet, zijn excuses aanbiedt en zijn verantwoordelijkheid dus neemt, kunnen we het zo laten. Indien niet kunnen we tot vervolging overgaan. Al is deze uitspraak louter informatief, en moet ik eerst alle aspecten van de zaak grondig bekijken", aldus De Witte op vandaag.be.

De aanleiding voor de Hitlergroet en nazikreet? Severs bracht een internationale versie van zijn andere hit, 'Ik ben verliefd op jou'. Voor de Duitse versie van het refrein stak hij zijn hand in de lucht, bracht de hitlergroet en riep daarbij 'Heil Hitler'.

"Iemand uit het publiek riep het eerst"
"Het was er uit voor ik het wist. Zodra ik het gedaan had, besefte ik dat het dom was. Ik heb dat nooit eerder gezegd, nooit. Ik wilde een grapje maken zoals Louis de Funès en Bourvil in de film 'La Grande vadrouille'. Bovendien riep iemand uit het publiek het eerst. Ik heb het gewoon als grapje herhaald, zonder kwade bedoelingen", vertelt de charmezanger tegen het weekblad Story, dat overigens een filmpje van het gebeuren op zijn website plaatste. (lb)


Polleke toch. Paar weken geleden nog zien optreden :D
2011-05-18 16:52:06
nice :p
Di Rupo gaat blijkbaar een paar weken enkel over het socio-economische praten. Komt daarbij dat het voorstel van Beker omtrent BHV hierop neerkwam: (bron: De Standaard & Le Soir)

1. Wetsvoorstel ter splitsing van de kieskring BHV: een vrij ‘nette splitsing' met onder andere inschrijvingsrechten voor de zes faciliteitengemeenten, waardoor Franstaligen er voor Brusselse Franstalige lijsten zouden kunnen stemmen.

2. Wetsvoorstel voor het gebruik der talen: de taalkwesties in de Rand, met onder andere de toegift dat Franstaligen in de faciliteitengemeenten maar om de zes jaar meer zouden hoeven te vragen officiële documenten in het Frans toegestuurd te krijgen.

3. Wetsvoorstel voor de benoeming van de burgemeesters: een versoepeling van de procedure voor de benoeming van (Franstalige) burgemeesters in de Rand.

4. Wetsvoorstel over de ‘contentieux' : regeling voor de (Franstalige) burgers in de Rand die een geschil hebben met de overheid en in het Frans berecht willen worden.

5. Wetsvoorstel voor taalgebruik in Brussel.

6. Wetsvoorstel voor financiering van Brussel: naar verluidt gaat het om 250 miljoen euro extra voor Brussel met trekkingsrechten voor 2 jaar.

7. Wetsvoorstel voor constitutieve autonomie: verdwijnt, de interne werking van een regio zou dan niet meer (deels) bepaald worden door de federale overheid. Constitutieve autonomie is de term die gebruikt wordt om de bevoegdheden van de gemeenschappen en gewesten aangaande de inrichting van hun eigen instelling aan te duiden.

8. Wetsvoorstel voor een metropolitane gemeenschap Brussel: een voorstel dat Didier Reynders ook deed. In de versie van Reynders ging het om een ‘metropolitane gemeenschap' die sociaal-economische en culturele bevoegdheden zou hebben. Het is niet bekend hoe de uiteindelijke versie van Beke luidt.

9. Wetsvoorstel over de bevoegdheid over de mobiliteit en op- en afritten op de Brusselse ring. De op- en afritten liggen op Vlaams grondgebied en Brussel zou inspraak krijgen.


ALS dat waar is, kan De Wever maar beter de tafel verlaten; hier komt niets (eerbaar) meer van. Zoiets kan hij nooit goedkeuren, dan tekent hij zijn politieke doodsvonnis. Toch is het Di Rupo die het voorstel omtrent financiering afwijst omwille van 0,03% van het BBP verlies voor Wallonië & Brussel samen tegen 2025. Met de N-VA valt werkelijk niet te klappen.
(edited)
Dat laatste klopt inderdaad.
2011-05-18 20:59:53
Ik vraag me af hoe zo een inkomstenverlies wordt berekend?
Tegen 2025 dan nog. Er is toch geen kat die kan voorspellen hoe de wereld er dan uitziet en stel dan nog eens dat ze hun fiscale autonomie nuttiger gebruiken dan Vlaanderen, dan zouden ze zich zelfs kunnen verrijken tegenover vlaanderen.
2011-05-18 21:03:29
leve statistiek!
2011-05-18 21:06:40
En toch beweren ze dat het goed gaat met Wallonië. Als dat werkelijk het geval zou zijn, dan verwacht je toch echt wel wat meer geloof in eigen kunnen. Maar neen, ze gaan er blijkbaar vanuit dat ze altijd - toch zolang deze staat nog bestaat - afhankelijk zullen zijn van Vlaanderen. Vertrouwenwekkende politici moet ik zeggen.

@ Pietro: Gij wordt echt met de dag interessanter. Steeds meer argumentatie en steeds minder sloganeske uitspraken. Echt knap.
Vandaag live de betoging van Greenpeace mogen meemaken op de mileautop gehouden waar ik werk.
150 militanten, politie had hun handen vol om ze weg te slepen, los te maken, knippen, slaan etc.
Enkel die op de daken vastgemaakt als klimmers en met spandoeken, zaten daar een slordige 3 uur, alvorens ze ze kwamen halen.

link naar gemaakte gsmfoto's
2011-05-18 22:02:55
Tzijn allemaal sukkels jom, in plaats van iets nuttigs te doen :)