Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
Subpage under development, new version coming soon!

Subject: Dagelijks Nieuws

Ziek inderdaad. Ter vergelijking: in België zou Buffett ... 0,6 percent belastingen betalen ;-)

http://www.standaard.be/artikel/detail.aspx?artikelid=BLRMO_20110817_001

Tegen kapitaalwinstenbelasting heb ik niets, dat is zowat de enige belastingsverhoging waar ik achter sta. Ik heb wel iets tegen een vermogensbelasting.
aha, graag een beetje uitleg waarom je tegen vermogensbelasting bent?
Omdat ik het fout vind dat je belastingen moet betalen op iets dat je bezit na belastingen te betalen. De winsten die je behaalt met dat kapitaal, daarop zou je belast moeten worden, niet op het kapitaal zelf.
(edited)
check!
en als we arbeid nu eens minder gaan belasten en tegelijkertijd een vorm van kapitaalbelasting invoeren?

Voor het belasten van winst op kapitaal ben ik ook voorstander. Aan ons belastingsregime kan nog veel gesleuteld worden. Zo is het nut van de notionele intrest (ingevoerd door Reynders) me ook nooit duidelijk geworden.

en als we arbeid nu eens minder gaan belasten en tegelijkertijd een vorm van kapitaalbelasting invoeren?

Ik ben voorstander om de lasten op arbeid te verlagen. Zonder kapitaalbelasting welliswaar. Omwille van reeds aangegeven reden.

Zo is het nut van de notionele intrest (ingevoerd door Reynders) me ook nooit duidelijk geworden.

Waarom zou een bedrijf dat investeert met leningen een voordeel moeten hebben op een bedrijf dat investeert met eigen middelen?
zo klinkt het idd ok, en het doel was om kleine KMO's te helpen, maar het zet jammer genoeg de deur open voor allerlei (legale) financiële hocus pocus waardoor grote bedrijven bijna niets moeten betalen.
zo klinkt het idd ok, en het doel was om kleine KMO's te helpen, maar het zet jammer genoeg de deur open voor allerlei (legale) financiële hocus pocus waardoor grote bedrijven bijna niets moeten betalen.

Als ge dat kunt staven, dan wil ik reageren ;-)
even opzoeken ;-)
2011-08-17 18:07:27
http://www.deredactie.be/cm/vrtnieuws/mediatheek/programmas/terzake/2.16789/1.1072748

'k Zit op mijn kot, en het internet is hier van een zodanig hoge kwaliteit, dat ik dat momenteel niet kan bekijken ;-)
Als ik de fiscalist mag geloven die in DS aan het woord was verliest Belgie elk jaar 18 miljard euro door cadeautjes en achterpoortjes in de belastingsbrief.
Ipv nieuwe taksen te heffen zouden ze de huidge beter waterdicht maken.

Nog extra taksen kunnen imo niet.
2011-08-18 08:12:39
http://www.deredactie.be/cm/vrtnieuws/regio/limburg/110817RegiLimburg

Limburgse trots :')


Het begint met Regi, en het eindigt met onafhankelijkheid!
2011-08-18 10:11:41
ZELE - Een twintigtal jongeren ging afgelopen weekend tekeer met knuppels in de Kloosterstraat. Daarbij vielen enkele gewonden en was er ook materiële schade.


Zele
Vrijdagnacht rond 4uur kwam het in de Kloosterstraat, de uitgaansbuurt van Zele, tot een vechtpartij. Ook Filip Roosendans, die het café 'tVerdriet uitbaat, kreeg klappen. Hij houdt er twee gebroken ribben, hechtingen en een blauw oog aan over. Zijn café werd deels vernield.

‘Toen een auto halt hield, riepen enkele klanten dat ik moest komen kijken', vertelt Roosendans. ‘Enkele jonge allochtonen daagden uit. Ik wou bemiddelen en vroeg hen beleefd om te vertrekken, maar dat draaide uit op een duwpartij.' De jongeren riepen dat ze zouden terugkomen. ‘Vijf minuten later stond een twintigtal jongeren met ijzeren staven en knuppels op de stoep.' De cafébaas kreeg klappen. ‘Ook tientallen glazen en stoelen werden vernield. Flessen sterke drank werden met een knuppel van de bar geklopt', zegt Roosendans.

Tijdens de vechtpartij lag de cafébaas, maar werd hij naar eigen zeggen niet geholpen door de politie. ‘Nochtans stond er een combi. Vrienden van me smeekten de agenten om uit hun wagen te stappen, maar niemand is komen kijken.'

Volgens politiekorpschef Christian De Rocker was de politie aanwezig tijdens de eerste duwpartij. ‘De agenten zijn twee keer naar de Kloosterstraat geweest, maar de eerste keer gaf de cafébaas geen signaal aan de agenten om hen te doen stoppen.' Toen de jongeren terugkwamen, is er volgens de korpschef versterking gekomen.

Bijna het hele incident staat op camera. ‘Dat is het voordeel van de camera's', legt De Rocker uit. ‘Maar wat in het café zelf gebeurd is, is uiteraard niet gefilmd.' De politie heeft een pv opgesteld en het onderzoek loopt.

Toch vreest de cafébaas dat de problemen escaleren. ‘Al jarenlang terroriseren enkele jongeren de hele gemeente. Vele Zelenaars zijn het beu, vooral omdat het lijkt alsof er niets aan wordt gedaan.'

http://www.nieuwsblad.be/article/detail.aspx?articleid=1C3E3JNH


Ben uk ies op reis geweest ze, de problemen gaan alleen nog erger worden zoals verwacht :( zucht
2011-08-18 10:17:29
Ze zijn toch zo lief, meneer!
2011-08-18 10:22:40
Der gaan nog rellen van komen, let op mijn woorden...
Weg me die Turken (die altijd ambras maken) en den burgemeester!
(edited)