Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
Subpage under development, new version coming soon!

Subject: Dagelijks Nieuws

2009-12-11 21:55:13
In Turnhout loopt er een zalige conducteur rond. Maat van me had nieuwe campuskaart gekocht en 1e rit ingevuld, vervolgens met de auto terug naar huis gereden en de week erna de datum van zijn 1e rit op de campuskaart veranderd naar de datum van die dag. De conducteur had had gemerkt doordat de datum van de 1e rit niet overeenkwam met de datum waarop de campuskaart gekocht was. Die zei zo doodleuk: "Ja jongen, da mag ni eh, in het vervolg niet meer doen eh", en ie ging voort ^^
2009-12-11 21:58:39
gij hebt wa over zn bil gewreven zeker jong!? ;)
2009-12-11 22:43:01
er zijn soms idd zalige conducteurs
ooit eentje gehad azo iedere keer we vertrokken of aankwamen een klein klucht vertelde :D
2009-12-12 09:53:13
shit kerel, een campuskaart kost al 3 keer niets. En nog wilt ge het risico lopen op een boete ...
2009-12-12 10:15:29
Zo iemand ben ik in Limburg al een paar keer tegengekomen. :)
(edited)
2009-12-12 13:15:45
twas ik niet eh ;) Kvind da ook de moeite ni om er mee vals te spelen
2009-12-12 16:58:01
2.000 mensen nemen afscheid van Pierre Lano
Onder meer ministers Van Quickenborne, De Clerck, oud-minister Verwilghen, kamervoorzitter Patrick Dewael namen afscheid van Pierre Lano.
In de Sint-Salvatorkerk in Harelbeke hebben zaterdagmiddag naar schatting 2000 mensen de begrafenisplechtigheid voor ondernemer en gewezen politicus Pierre Lano bijgewoond. Onder hen heel wat bekende mensen uit de politieke en de industriële wereld.

De flamboyante West-Vlaamse ondernemer wierp zich vorige week woensdag in Stasegem (Harelbeke) onder een trein. Hij was 65 jaar oud.

De afscheidsplechtigheid werd onder meer bijgewoond door minister van Justitie Stefaan De Clerck (CD&V), maar ook door veel mensen uit de Open Vld, de partij waarnaar Pierre Lano in 1992 overstapte na een lange periode bij de toenmalige CVP.

In de kerk waren onder andere minister Vincent Van Quickenborne, Kamervoorzitter Patrick Dewael, Senaatsfractieleider Bart Tommelein, minister van staat Herman Decroo en minister Annemie Turtelboom aanwezig, alsook heel wat burgemeesters uit omliggende steden en gemeenten. Daarnaast betuigden heel wat werknemers en ex-werknemers van Lano Carpets hun respect.

Later op de dag wordt Lano begraven op het nieuw stedelijke kerkhof van Harelbeke. (belga/mvdb)


heel raar gevoel.
We gingen er heel veel gaan eten in zijn brasserie waar hij heel vaak aanwezig was.
De dag voor dat het gebeurde hem nog de hand geschud.
en zeggen als ik een uurtje vroeger van school kwam ik ook nog op de desbetreffende trein zat

(edited)
2009-12-20 16:39:56
BRUGGE - Op het IJssculpturenfestival in Brugge is zondagmiddag een deel van het dak ingestort. Er vielen geen gewonden. Dat bevestigt de Brugse politie.

Een groot deel van het dak stortte in omdat het dak het gewicht van de sneeuw niet meer kon dragen. De politie en de brandweer kwamen massaal ter plaatse, maar er vielen geen gewonden. De materiële schade aan het dak en de ijssculpturen is wel groot.


bende amateurs :')
2009-12-20 16:40:47
haha
2009-12-20 19:22:30
Dagelijks nieuws: Ik heb honger! :p
2009-12-20 19:51:32
kunnen ze weinig aan doen denk ik.
2009-12-24 13:21:51
Amai,is da al 5 jaar geleden dieje tsunami :O
2009-12-28 19:10:56
weeral 2 ontsnappingen overlaatst , ene hassan...
voor de verandering trg een vreemdeling... :p
2009-12-28 19:12:13
Die mannen ontsnappen overal hé, eigen land, onze gevangenissen, aan de belastingen,..

Just kidding é gasten :p
2009-12-28 20:07:32
Tis wel de waarheid :p
2009-12-29 13:09:20
ik vind die nigeriaan toch een van de zieligste terroristen ooit... Wie steekt er nu een bom af in een vliegtuig als het al terug op de grond staat? En dan nog in volle zicht van iedereen? En dat is dan naar een internationale terroristenschool geweest. Moest ik Al Quaeda zijn, ik zou niet willen toegeven dat hij op officiele missie was.