Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
Subpage under development, new version coming soon!

Subject: 1e klasse topic

2010-06-06 14:50:29
Schitterende goal, maar wel héééél weinig tegenstand van de verdediging ze amaj
2010-06-06 15:03:05
serieuze wtf die goal :p
2010-06-06 15:27:11
@ Romelu, RB prioritair? We hebben daar een overbevolking..Rnic (MET vertrouwen) is toch wel efkes veel beter dan Wasyl en Gillet hoor, maar onvoorstelbaar maar waar ma die krijgt gewoon geen vertrouwen é.
als je weet wat er nog verkocht kan worden, dan denkek dat een heerser op de linksbuiten een grotere prioriteit zal zijn, wanneer een Bous bijvoorbeeld vertrekt..
2010-06-06 15:43:42
zoals Dembele bij AZ die keer. In Belgie ligt die na die ene passeerbeweging al op de grond getackled :)
2010-06-06 15:50:03
gillet is europees ten onder gegaan , zoals rnic . en wasyl zie ik niet meer op zen niveau spelen , hij was trouwens ook al te traag vroeger.
2010-06-06 15:53:25
dude Rnic heeft nooit maar dan ook nooit vertrouwen van zowel de trainer, het bestuur of het publiek gekregen...
blijkbaar moeten niet-Argentijnen er meteen staan, maar de Argentijnen krijgen O wee als daar iets slechts van gezegd word é..
2010-06-06 16:05:07
rnic zal ook nooit vertrouwen hebben bij anderlecht.. als hij kansen krijgt verprutst hij ze.

en als hij nog nie mee kan in belgie moet je hem zeker niet europees opstellen,
het verschil met gillet.. die kan wel mee in belgie maar nie europees dus hebben ze wel een deftige RB nodig als ze iets willen bewijzen.
2010-06-06 16:07:02
nie mee in Belgie? kansen verprutst, geef eens voorbeelden?
2010-06-06 16:08:41
Wat coach_ernie zegt is dat hij gewoon ook nooit kansen krijgt. 1 kans dat hij kreeg heeft hem de das omgedaan, sinds BATE heeft hij nooit meer deftige kansen gehad. Anderen zouden meer kansen gekregen hebben. En ge kunt onmogelijk zeggen of Rnic wel of niet zou meekunnen in Belgie geziene de kansen die hij gekregen heeft.
2010-06-06 16:09:49
als ze shikabala kopen kan hij strijden voor een plaats samen met kanu op links

chavarria kopen zou een ook voordeel zijn voor suarez en zeker voor lukaku.

en deftige RB
2010-06-06 16:11:23
heb ook al goeie dingen gezien van rnic maar tis een klungel zoals bernardez.. de 2 zwakke schakels in de verdediging.
2010-06-06 18:05:27
Transfers van Chavarria en Shikabala zitten muurvast
RSC Anderlecht meld dat de onderhandelingen met Shikabala en Chavarria muurvast zitten. Bij Chavarria willen ze een directe transfer, terwijl Anderlecht hem wilt huren eerst. Bij Shikabala is het transferbedrag een probleem.

het geld van vandamme kunnen ze toch in shikabala steken.. en chavarria moeten ze mss wel huren of een andere spits kopen
Misschien is het geld van Van Damme niet genoeg voor Zamalek ...
Vroeg Zamalek geen 2.5 miljoen?
Daar kunt ge straks al De bruyne mee halen :p
2010-06-07 11:52:40
Standard wil transfer Dequevy vlug afrondenStandard onderhandelt vandaag verder met Joeri Dequevy. Directeur Pierre François wil de tranfer tegen woensdag afgerond hebben.
07/06/2010 10:48 | 4 reacties | 814x gelezen

Dequevy mocht ook rekenen op de interesse van Anderlecht. Bij de Brusselaars doorliep hij de jeugdreeksen en hij noemde de club onlangs nog zijn 'oude liefde'. Bij Anderlecht zou hij echter niet op een basisplaats kunnen rekenen, wat bij de Rouches wel het geval is.

Standard en Roeselare zijn het al eens geworden over een transferprijs. De Luikenaars betalen ongeveer 1,5 miljoen euro voor de flankspeler die dit seizoen opviel bij het gedegradeerde Roeselare.


1.5 miljoen voor een speler dat naar 2de klasse gaat is wel redelijk veel :p
2010-06-07 14:14:12
Een parel van een goal :o

Edit: Keeper is wel nen wakko door zo slecht zijn korte hoek te dekken. ;)
(edited)