Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
Subpage under development, new version coming soon!

Subject: 1e klasse topic

2010-08-31 17:59:49
Ik heb nog altijd nergens officieel gezien dat Standard een akkoord heeft met Nong?
2010-08-31 18:03:37
DM update Aloys Nong verlaat KV Mechelen en verkast naar Standard. Dat staat te lezen op de website van La Dernière Heure. De clubs hebben een overeenkomst bereikt over de transfersom: 1,25 miljoen euro. Christian Benteke zou dan weer de omgekeerde beweging maken. Hij zal gratis op huurbasis voor Mechelen spelen.

De honger van Standard is echter nog niet gestild. Standard zou ook aan het onderhandelen zijn met de Kameroense verdediger Pierre Womé (31). Womé was de laatste twee seizoenen actief bij Keulen. Daarvoor speelde hij onder meer voor AS Roma, Inter Milan en Werder Bremen. (ddh)
2010-08-31 18:17:07
Ocharme Benteke, die jongen moet nu een jaar gratis spelen ;)
(edited)
2010-08-31 18:27:23
Sare op weg naar Rosenborg
Bakary Sare staat op het punt Anderlecht te ruilen voor Rosenborg. Volgens de website van de Noorse club zal de Ivoriaan gehuurd worden tot het einde van het jaar. RSCA zelf heeft het nieuws nog niet bevestigd.

Volgens de website van Rosenborg onderging Sare vanmiddag medische tests en moet enkel de federatie nu nog zijn goedkeuring geven over een transfer.

Sare zou verhuurd worden tot 31 december 2010, het einde van de Noorse competitie. Voor 1 december zouden beide partijen wel onderhandelen over een verlengd verblijf van Sare in Noorwegen.

Sare is blij met zijn tijdelijke overgang naar Noorwegen, hij hoopt er op meer speelkansen dan bij Anderlecht. "Ik zal hard werken om te tonen dat ik het verdien om te spelen", zo vertelt hij op de clubwebsite van Rosenborg.
Romelu Lukaku to Carnavalist
vuile rippers , een paar uur voor dat transferperiode sluit..


Jongen toch ...
18:30: BREAKING NEWS: Christian Benteke stuurt de plannen van Standard, Aloys Nong en KV Mechelen in de war. De spits wil niet betrokken worden in een ruiloperatie. Standard heeft intussen en akkoord bereikt met Mbaye Leye. Met AA Gent zou dat in de komende uren volgen.

effe paar kvm-fans hier gerust stellen :p
2010-08-31 18:41:54
I love you Benteke! :p
2010-08-31 18:43:00
Nong en Standard hadden dinsdag een akkoord bereikt over een transfer. Ook met KV Mechelen waren de Luikenaars het eens. Christian Benteke zou de overstap in de omgekeerde richting maken, maar dat zag de Rode Duivel niet zitten.

KV Mechelen wilde opnieuw onderhandelen over de transfer. Standard heeft inmiddels echter al een akkoord met Mbaye Leye. De Rouches onderhandelen nu met AA Gent om tot een akkoord te komen over een transferprijs.
2010-08-31 18:46:14
Yes! Nu kan Nong naar Club komen :p
Standard bezig met Womé, Nong en Maric
31-08-2010
Op de slotdag van de eerste transferperiode laat Standard van zich horen. De Rouches plukken Aloys Nong weg bij KV Mechelen. De transferprijs bedraagt 1,25 miljoen plus Christian Benteke, die op huurbasis naar Mechelen trekt.

De transfers van twee andere nieuwkomers zitten in de laatste rechte lijn. Pierre Womé ruilt 1. FC Köln voor Standard. De 31-jarige Kameroener (67 interlands tussen 1997 en 2005) was eerder actief voor AS Roma, Bologna, Fulham, Espanyol, Brescia, Inter Milan en Werder Bremen. Womé is een linksachter die ook op andere posities uit de voeten kan.

Standard probeerde vorig seizoen Milos Maric aan de haak te slaan. De grillige Servische middenvelder trok in januari naar VfL Bochum. Zijn nieuwe club wist het behoud niet te verzekeren. Maric pikte dertien duels mee in de Bundesliga.

Nong, Womé en Maric zijn op weg naar Sclessin. Pocognoli zou de Rouches verlaten. Er is sprake van een bod van 5 miljoen euro van Lazio Roma.




ook milos maric zou naar standard gaan

en pocognoli gaat naar lazio roma voor 5 miljoen.
(edited)
2010-08-31 18:50:34
Er ga nog veel gebeuren de komende 5uur ze:)
2010-08-31 18:51:08
Huysegems trekt naar Roda JC

Stein Huysegems wordt dit seizoen uitgeleend aan Roda JC. De vleugelspits kwam dit seizoen nog maar zelden aan de bak in Genk.
2010-08-31 18:51:57
ja ik wil weten over die egyptenaar shikabala hoe dat afloopt.

en denk dat ook.
(edited)
2010-08-31 19:06:04
Lierse trekt Italiaanse verdediger Mattia Notari aan
De 31-jarige Italiaanse verdediger Mattia Notari heeft een contract voor twee seizoenen ondertekend bij SK Lierse. Notari komt over van AC Mantova, dat in de Italiaanse tweede afdeling speelt.

Notari genoot zijn jeugdopleiding bij AC Milan, en speelde achtereenvolgens voor Catania, Novara en. De Italiaan is een centrale rechtsvoetige verdediger en met zijn 1m90 tevens kopbalsterk. (belga/gb)
2010-08-31 19:09:31
Lierse kiest duidelijk voor de jonge voetballers.
Nong gaat niet naar Standard, dat is al gepost geweest.