Subpage under development, new version coming soon!
Subject: [GAME] De weerwolven
Die kans bestaat dat ik een weerwolf zou zijn, maar die theorie is wel héél vergezocht hoor. Ik nodig de ziener graag uit om mijn kaartje te checken. Ik ben een burger die de weerwolven graag dood zagen omdat hij misschien in de juiste richting aan 't denken was.
Weerwolf: de weerwolven weten van elkaar dat ze weerwolf zijn en beslissen elke nacht heimelijk welke burger de dag niet meer haalt. Ze kennen daarbij de rollen van de andere spelers natuurlijk niet. In deze versie hoeven de weerwolven niet elke nacht een speler om te brengen.
Dus in feite kunnen ze geen ww vermoorden he.
Dus in feite kunnen ze geen ww vermoorden he.
Mijn kaartje mogen ze ook gerust checken. Dan kan ik mss met een gerust hart hier verder zeveren.
mogen ze? ene ziener zal wel genoeg zijn zeker :D
En mijn kaartje mag gecheckt worden. En ik verbind mijn lot aan dat van Carna, omdat wij een alliantie als burgers gaan sluiten! Ik wil overigens nog even de kat uit de boom kijken, en vervolgens de leiding nemen om iemand op de brandstapel te zetten!
Grtz
Grtz
Ik vind het niet slim om al deze rollen bekend te maken. Nu weten de weerwolven al dat MyT9 en Carna ongevaarlijk zijn. Nu kunnen ze verder op zoek naar de ziener. Ook vind ik dat MyT9 zijn drankje beter had gebruikt om later een belangrijk personage te beschermen.
MyT9 [del] to
Cerb
Blijkbaar moet er voor morgenavond 20u gestemd worden. Wel, hopelijk weet ik vanavond al meer ... Hopelijk.
Anders morgenmiddag!
Grtz
Anders morgenmiddag!
Grtz
De langhe is wel extreem stil in dit topic. Niet dat ik hiermee iets wil insinueren hoor!
Zal weer geen tijd hebben zeker ge kent em toch :D
Ik heb hetzelfde gestemd als vorige keer. Ik wijk niet meer af van mijn eerste gedacht..