Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
Subpage under development, new version coming soon!

Subject: [GAME] De weerwolven

2012-01-13 19:48:12
engel?
2012-01-13 19:49:13
-Beschermengel: kan elke nacht 1 persoon uitkiezen die beschermd wordt. Deze persoon kan niet sterven door een aanval van de weerwolven of een aanval van de psychopaat. Een dodelijk drankje van de heks of een schot van de jager zijn wel nog steeds dodelijk. De beschermengel kan zichzelf niet beschermen.


aha, weer iets bijgeleerd :D

Met al die rollekes hier wordt het wel héél ingewikkeld ze!
2012-01-13 19:51:03
Ma allé, das toch zo moeilijk ni? :)
2012-01-13 19:51:42
Als die gewoon zichzelf beschermt wint hij toch bijna zeker?
2012-01-13 19:52:33
eyes are meant for reading

De beschermengel kan zichzelf niet beschermen.


stond in je eigen post
2012-01-13 19:53:42
Man man 'Cerb tactiek? ' :D
2012-01-13 19:54:36
lol, ik hoop van niet
2012-01-13 19:54:50
kan beschermengel iemand beschermen die op brandstapel wordt gegooid?
2012-01-13 19:54:56
Mja, en als de jager mij doodt heeft hij hetzelfde voor als ik toen ik Cerb molde... een zinloze dood...
2012-01-13 19:56:03
Neroj de beschermengel zegt gewoon aan myname 'in de nacht' ik bescherm deze nacht die persoon.
Stel dat ww of psychopaat die persoon wilden kapotmaken, dan gaat dit niet en sterft er dus niemand :)
(edited)
2012-01-13 19:56:47
Wie zegt dat de jager deze keer niet beter mikt dan vorige editie? :)
2012-01-13 19:57:31
als hij op mij schiet in elk geval nie...
2012-01-13 19:58:41
ok
2012-01-13 19:59:25
Als ge nog vragen hebt stel ze gerust e:). Den 1e keer dat ik dit spel destijds speelde (kaartversie) dan wast ook maar een ingewikkeld gedoe :). maar al doende leert men e
2012-01-13 20:00:24


Na de lange en zware feestavond waarbij iedereen zich lazarus gedronken heeft, liep iedereen een hele dag rond als een zombie. Het zal dan ook niet verbazen dat het dorpsplein rond 17u30 al helemaal uitgestorven was. De nacht breekt aan en de vraag brandt op ieders lippen: kan Dosphorus, de kersverse burgemeester, zijn dierbare dorpsgenootjes redden van de ondergang? Het gerucht gaat immers de ronde dat er weeral weerwolven gespot zijn in de buurt van het dorp en zoals de oude wijze Jekke het zou zeggen: waar weerwolven zijn, daar vallen doden.

Voor alle zekerheid, doet de lokale politieman, coach_ernie, nog eens een toertje doorheen het dorp. Alles lijkt rustig en de meeste mensen hebben hun deuren veilig op slot gedaan. Enkel de deur van van tibootje2000 is nog open, maar de lokale sportheld is van niks of niemand bang en weigert zijn deur te sluiten omwille van een of ander 'gerucht'. 'Mja, niks aan te doen', denkt coach_ernie.

De volgende ochtend klinkt er een ijzingwekkende schreeuw doorheen het dorp die alles en iedereen wekt. De dorpelingen rennen meteen naar het geluid toe. 'Wat is er gebeurd?' vraagt een hijgende Langhe, die als laatste toekwam. Hij zag echter meteen wat er gebeurd was. Royal Flush lag in een plas vol bloed. Neroj en Sottn, die Flush zo hadden gevonden, stonden te trillen op hun benen. Ze woonden immers nog niet lang in het dorp en het was de eerste keer dat ze zo'n gruwel meemaakten.

Kwast, de dokter van de gemeenschap, doet een stap naar voren om de doodsoorzaak vast te stellen. Hij hurkt zich bij Royal Flush, mompelt wat in zichzelf om vervolgens in een gigantische lachbui uit te barsten. 'Ben jij misschien de weerwolf?' roept mattn vol woede uit. 'Kwast op de brandstapel!' schreeuwt aerts. Maar kwast, koele kikker als hij is, draait zich om en toont een fles ketchup aan zijn medeburgers. 'Deze jongeman,' zegt hij,'is gewoon nog altijd dronken en had blijkbaar zin in wat ketchup en is vervolgens op de fles in slaap gevallen terwijl die aan het leeglopen was.'

Flush kreunt, wordt wakker en draait zich om naar zijn medeburgers. 'Huh, wat gebeurt er hier? Waar ben ik? Waarom zijn jullie hier? Kwast, heb je een aspirientje voor mij, mijn hoofd staat op ontploffen!''Ah, hij is dus helemaal niet dood?' roept Ninomusic uit. De dorpelingen schieten in een lach en de arme Ninomusic wordt getroost door zijn goede vriend mattn: 'Ze lachen niet met je, maar jegens je!'

Blijkbaar was heel dat weerwolvengedoe dus toch maar een gerucht. Of is er toch wat meer aan de hand?


Jullie kunnen stemmen wie jullie op de brandstapel willen smijten. Stemmen moeten individueel bij mij binnen zijn, laat ons zeggen tegen... Zondag 15u?
2012-01-13 20:01:27
jep, heb weerwolven 2 jaar en 8 jaar geleden wel al een keertje gespeeld, maar dat was zonder al die speciale rollen die jullie erbij verzonnen hebben. Daar moet ik dus vertrouwd mee zien te geraken in de loop van dit spel :)