Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
Subpage under development, new version coming soon!

Subject: [GAME] De weerwolven

2013-01-27 20:49:41
Anyway:
ik heb eens nagekeken (en ik weet ook dat dat vervalst kan worden)

Bericht van: kwast Aan: tibootje2000
Verstuurd op: 2013-01-25 18:58
Onderwerp: Re: (Geen onderwerp)
Levitate

Ik laat zoals gezegd mijn pc opstaan.
Nu: wat is gebeurd irl:
25/1 heb ik op 20u00 exact een officiële schaakmatch gespeeld. Als ge wilt, kan ik u een link geven naar de schaakliga limburg, mensen hier kennen mijn echte naam en kunnen het makkelijk natrekken.
Die match duurt 2 uur plus 1 uur per persoon, en kan dus oplopen tot 6 uur lengte. Reken zelf maar uit. Ik koos daarom ook om te stemmen voordat ik vertrok. Ik kan niet ontkennen dat ik beter een kwartier had gewacht. Dat was achteraf ook duidelijk zoals gezegd. De match was echter eerder gedaan, al om 11u. Ik ben dan naar huis gegaan, en ben 's avonds nog even op de pc gegaan. Vermits die bij mij blijft opstaan, blij ik ook ingelogd. Vandaar dat ik ook nog kon posten. Blijkbaar wordt daar op gelet. Bij het volgende spel zal ik mij uitloggen, dan geloven jullie me, en branden jullie tenminste niet de verkeerde.
Zaterdag kon ik niet stemmen, omdat ik direct om 9u een bestek moest laten maken bij mijn garage, en daarna ben ik gaan autoshoppen. Heb vandaag trouwens een nieuwe auto gekocht.
Nog vragen?
Aub, gun me tijd om te antwoorden
2013-01-27 20:53:31
die wow sloeg op het feit dat ik het vergezocht vond lol :)

Zoals daarnet ik probeerde uit te leggen, dat van de beschermengel was inderdaad niet helemaal correct en nodig, gezien inderdaad weerwolven mij niet zouden hebben gekozen.
Eigenlijk gaf ik daarnet toe dat die post niet nodig was en de bescherming die ik ja dan nee gehad zou hebben was ook niet nodig.

Wat betreft uw vraag: niemand wist iets, dat was al langer duidelijk, dus waarom dan wachten met stemmen? Het spel gaat sneller vooruit als iedereen dan snel stemt he :)
2013-01-27 20:53:56
DEADLINE
MAANDAG 18.00
ALS IEDEREEN GESTEMD HEEFT KOMT HET ER VROEGER OP !
2013-01-27 21:01:18
Wat betreft uw vraag: niemand wist iets, dat was al langer duidelijk, dus waarom dan wachten met stemmen? Het spel gaat sneller vooruit als iedereen dan snel stemt he :)

Zoals ik zei nadat Jay-Z pAerts vermoordde, ik heb iets tegen mensen die alleen willen spelen. Gij vondt het niet de moeite om te wachten tot theorieën op het forum werden gegooid en bediscussieerd werden, ik vind het nu dan niet de moeite om niet voor u te stemmen. Bij deze heb ik op u gestemd.
(edited)
2013-01-27 21:02:12
voor de volledigheid: de schaakmatch was in vlijtingen. Ik woon momenteel in lanaken. Ik ben vertrokken rond 20 voor. Als ik slimmer was geweest, had ik gewacht tot de allerlaatste seconde voor ik vertrok. Ik ben wat dat betreft een iets minder goede speler, vrij impulsief :). Voor iemand afkomt met 'normaal zijt ge wel goed'. Ik heb het spel nog nooit gewonnen he, zo goed ben ik helemaal niet. Ik vind het gewoon een tof spel :)
Ikzelf vind zoals gezegd grmbl verdacht, maar zoals hij zelf zegt, dat is normaal als ge beschuldigd wordt.
2013-01-27 21:09:11
Ik vind je verdediging vrij slap eerlijk gezegd. Stel dat je match afgelopen was om 12u, dan kon je erna toch ook nog even op het forum gekeken hebben? Of desnoods keek je de ochtend erna. Tis nu niet dat dat veel tijd in beslag neemt é. Je hebt net gestemd op het moment dat rubinho naar buiten kwam met zijn theorie. Vreemd dat je dan op hem stemt...
2013-01-27 21:09:38
Dan stemt hem zelf snel lol. Uw eigen tegenspreken is bij uzelf blijkbaar ook normaal.

Mensen die op het forum al hadden gezegd dat het nu een gok ging zijn op het moment dat ik stemde:
1) myname
2) langhe (vaina enz)
3) Cerb
4) Royal Flush
5) Levitate (niet letterlijk moet ik toegeven, maar zo komt de post toch over)

2013-01-27 21:12:38
Mensen die op het forum al hadden gezegd dat het nu een gok ging zijn op het moment dat ik stemde:
1) myname
2) langhe (vaina enz)
3) Cerb
4) Royal Flush
5) Levitate (niet letterlijk moet ik toegeven, maar zo komt de post toch over)


Dan heb ik blijkbaar toch iets gemist.

En die post van sottn heb je niet gezien ofzo? Op het moment dat je stemde, hadden zowel levitate als sottn al duidelijk gemaakt dat ze op Hells gingen stemmen.
2013-01-27 21:12:49
slap? Lol...

Ik ben geen ochtendmens, dus 's ochtends ga ik zeker niet kijken. Zoals al 2 keer gezegd: ik wist dat ik verdacht ging zijn achteraf toen ik de afloop merkte. Ik hoop alleen dat jullie niet zo dom zijn om op mij te stemmen.
Of misschien juist wel doen, vermits jullie dan tot besef komen niet zomaar blindelings diegene te volgen die als eerste roept. Ik heb wel de indruk dat er al een groepje is gevromd, en er zit in dat groepje iemand die het slim en smerig speelt.
2013-01-27 21:13:07
eerste stembeurt neroj
2013-01-27 21:14:03
Dan stemt hem zelf snel lol. Uw eigen tegenspreken is bij uzelf blijkbaar ook normaal.

Lees alle vorige edities als ge wilt. Ik wacht altijd lang om te stemmen. Ik maak daar één uitzondering op: Soloslimmers.

(Overigens verwacht ik geen andere zinnige theorieën, en hebt ge toch al kans gehad om u te verdedigen, en die vind ik persoonlijk behoorlijk zwak. Meestal post Tibo die reminder ook als ofwel zeer weinig ofwel zeer veel mensen al gestemd hebben.)
(edited)
2013-01-27 21:14:34
?
ik kan uw betoog effe niet meer volgen, maar goed. Ben aan het studeren. Ik zal morgen na m'n examen alles nog wel eens alles op een deftige manier doorlezen en dan een beslissing maken.
2013-01-27 21:15:19
Sorry kwast maar mij heb je nog niet overtuigd :)
2013-01-27 21:18:51
Allemaal goed en wel he gasten, maar dan mogen jullie mij wel eens uitleggen waarom een kwast als ww zichzelf zo in de schijnwerper zou zetten?
2013-01-27 21:20:10
Om het je moeilijk te maken :)
Kheb mezelf als ik ww was ook vaak geprofileerd ze :)
Dat is al uitgelegd geweest. Indien hij WW is (wat an sich natuurlijk niet zeker is, toch niet voor mij), dan hoopte hij door vroeg te stemmen een goed excuus te hebben zonder op Hells te moeten stemmen.