Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
Subpage under development, new version coming soon!

Subject: Formule 1

Tuurlijk versta ik het wel, en weet ik wel dat het ergens niet klopt. Maar als F1-fan in hart en nieren moet ik 'mijn' sport toch verdedigen ;-)




De tweede training werd deels verstoord door regen. Ferrari heeft gezegd dat men - net zoals in Bahrein - zich vooral richt op de pace in de wedstrijd, en niet zozeer op snelle tijden. Net zoals Vettel waarschijnlijk.
Virgin heeft te kleine brandstoftank

26 MAART 2010 — Het Virgin Racing team heeft een cruciale fout gemaakt tijdens de ontwikkeling van haar wagen.

De brandstoftank van de wagen is te klein waardoor men nooit aan de finish kan geraken indien men tegen een normale racesnelheid zou rijden. Enkel indien men gedurende een ganse race erg zuinig omspringt met de brandstof zou men de finish kunnen bereiken.

Volgens de Britse zender BBC zou het tekort maar liefst dertien liter bedragen. Virgin moet dan ook dringend haar brandstoftank aanpassen maar dat is niet eenvoudig. In de huidige wagen is er immers niet voldoende plaats om de brandstoftank te vergroten.

Virgin is dan ook gestart met de ontwikkeling van een nieuw chassis. Hiervoor had het team eerder al toestemming gevraagd aan de FIA en die ook gekregen. De nieuwe wagen zal echter ten vroegste klaar zijn tegen de GP van Spanje.

“Vorig jaar in juni, toen we de brandstoftank berekenden, hebben we rekening gehouden met een aantal factoren. Nu moeten we echter onze brandstoftank aanpassen omdat sindsdien een aantal van deze factoren gewijzigd zijn,” aldus Nick Wirth.

Het voorval zorgt meteen ook weer voor discussie omtrent de wagen van Virgin die in tegenstelling tot de andere wagens enkel met computerprogramma’s is ontwikkeld. Andere teams gebruiken daarnaast ook ondermeer windtunnels.
2010-03-26 16:24:22
ik kijk altijd naar BBC, duidelijke en correcte commentaar, mooie voorbeschouwingen en geen reclame..

Van mij moet het niet op een belgische zender zijn ;)
2010-03-27 09:40:31

De startvolgorde in de GP van Australië

01. Sebastian Vettel (Dui-Red Bull)
02. Mark Webber (Aus-Red Bull)

03. Fernando Alonso (Spa-Ferrari)
04. Jenson Button (GBr-McLaren)

05. Felipe Massa (Bra-Ferrari)
06. Nico Rosberg (Dui-Mercedes)

07. Michael Schumacher (Dui-Mercedes)
08. Rubens Barrichello (Bra-Williams)

09. Robert Kubica (Pol-Renault)
10. Adrian Sutil (Dui-Force India)

11. Lewis Hamilton (GBr-McLaren)
12. Sébastien Buemi (Zwi-Toro Rosso)

13. Vitantonio Liuzzi (Ita-Force India)
14. Pedro De la Rosa (Spa-BMW-Sauber)

15. Nico Hülkenberg (Dui-Williams)
16. Kamui Kobayashi (Jap-BMW-Sauber)

17. Jaime Alguersuari (Spa-Toro Rosso)
18. Vitali Petrov (Rus-Renault)

19. Heikko Kovalainen (Fin-Lotus)
20. Jarno Trulli (Ita-Lotus)

21. Timo Glock (Dui-Virgin)
22. Lucas Di Grassi (Bra-Virgin)

23. Bruno Senna (Bra-HRT)
24. Karun Chandhok (Ina-HRT)
K ben tevreden. Beide Ferrari's langs de propere kant, en Hamilton tamelijk ver ;-)
²
2010-03-27 10:06:16
michael schumacher WEER achter zen teamgenoot
2010-03-27 10:20:16
1. T is nog maar de tweede wedstrijd
2. Weet je wel wat het verschil was?
2010-03-27 10:22:13
Ziehier het verschil:

2010-03-27 10:22:37
tjah vond het rot voor rosberg dat hij zen nummertje 3 moest afgeven aan schumi, ik weet ook wel dat hij nog niet op zen best is en de beste wagen heeft maar kvin het allemaal jammer voor rosberg,
hij is 1 vd beste op het veld maar wordt helemaal overschaduwt door schumi, tenzij hij sneller is dan schumi zelf en dat is hij momenteel lekker aan het bewijzen
2010-03-27 10:25:04
Tuurlijk is het rot voor Rosberg, dat weet iedereen. Hij dacht dat hij eerste rijder ging zijn - en alhoewel men zegt dat niemand een voorkeursbehandeling krijgt - en dan krijg je Schumacher als ploegmaat. Maar het is wel logisch dat alle media-aandacht naar een zevenvoudig wereldkampioen gaat zeker?
2010-03-27 10:29:00
idd logisch en heel jammer

maar genoeg daarover, zolang rosberg toont wie de snelste is :p
hopen dat alonso ook kan tonen dat hij de snelsten is :)

prono

1 Vettel
2 Alonso
3 Webber
4 Massa
5 Rosberg
2010-03-27 10:31:16
Zonder problemen vanvoor zal je er idd dicht bijzitten, al lijkt Button me wel goed bezig, dus zet ik hem op de vijfde plaats.
2010-03-27 10:32:20
idd voor mij was het button of rosberg, maar omdatk rosberg ook heel goed vind gaat hij volgens mij voor button
2010-03-27 10:48:02
eindigen ;-)