Subpage under development, new version coming soon!
Subject: »Tweede klasse en lager
In welke Europese club zit tegenwoordig geen externe schatkist? :)
Als Abramovic morgen zegt "Fini en byebye" is het ook gedaan met Chelsea, ze staan op gelijke voet daar.
Ik denk dat het eerder je Westelhart is dat spreekt voor het ogenblik
Ik denk dat het eerder je Westelhart is dat spreekt voor het ogenblik
Geloof me vrij, daar zit ook minstens één geldschieter, maar niet zo prominent aanwezig als Abramovich.
man u had vroeger lang geleden een geldschieter nu niet meer denk ik :)
Het zou wel grappig zijn, moest Lierse niet promoveren. Want dan mag Turnhout, kampioen van 3de B, immers niet promoveren, aangezien het onder leiding van dezelfde Egyptenaren staat. Benieuwd wat de bond dan weer gaat uitvinden.
Ze staan niet onder leiding van dezelfde Egyptenaren. Er zijn Egyptenaren van dezelfde groep die in het bestuur zetelen, maar die club is geen eigendom van Wadi Degla.
Normaal gezien mag er dan geen probleem zijn.
Normaal gezien mag er dan geen probleem zijn.
Hm van dezelfde groep, maar niet van dezelfde Egyptenaren... Ik weet niet wie van ons 2 gelijk heeft, maar ik verwacht wel rechtszaken, en een bond die de situatie (weeral) niet aan kan. :)
Philips heeft toch al bij hoog en bj laag bewerd dat het niet kan dat die 2 ploegen in dezelfde klasse spelen!
Alhoewel St Truiden en GBA jaren samen hebben gespeeld met de familie Duchatelet in hun beider bestuur.
Alhoewel St Truiden en GBA jaren samen hebben gespeeld met de familie Duchatelet in hun beider bestuur.
Is dat niet op te lossen met een stroman aan te stellen in Turnhout of zo?
Gewoon promoveren en 't probleem is opgelost :)
24 year old Dutch forward Sherjill MacDonald has left West Bromwich Albion to sign a four year deal with Antwerp.
Volgens mijn laatste info gaat hij naar Germinal Beerschot Antwerp. ;)