Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
Subpage under development, new version coming soon!

Subject: »PC - en Technologieproblemen

2010-04-22 20:48:49
kan je een pdf document omvormen tot een "afbeelding" om dit zo wel te kunnen openen?

Kun je geen PDF openen ?
neen,vanaf ik pdf installeer word ieder icoontje een pdf icoontje :s
PDF installeren ? Adobe reader dan ?
2010-04-25 22:08:32
op mijn laptop thuis is alles precies in de breedte uitgerokken (mijn msn venster voor ik het op full screen zet, mijn zoom van mijn sniper bij een shooter, ...)

Hoe wordt ge daarvan verlost? :p
Resolutie staat nog altijd op maximum (en dan nog, da zou de breedte/lengheverhouding van mijn beeld nie mogen verneuken
2010-04-25 22:11:43
Drivers updaten :p
Help! Ik kan alles nog typen, maar als ik shift + p induw ( voor hoofdletter ), zowel hier als in Word of zo, dan komt die letter niet, maar opent ie Windows Media player ( ja, met kleine letter :p ) ...
Lol, zelf kunnen oplossen. Gezocht op Google naar "shift p" en der kwam iets op van Windows Media Player. K moest gewoon een paar keer op alt, shift en control toetsen duwen omdat er wss een slecht contactje was. En nu werkt het dus opnieuw. :-PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP ;-)
2010-05-05 22:41:36
als ik op backspace tik, opent mijn pagina in nieuwe tab in FF Oo
2010-05-05 22:43:56
Hehe, ook es Google'en ( kijk zie, een woord da ik echt nie weet hoe da k et moe schrijven :p ) eh ;-)
WOW, I (hartje) LaTeX !

Werken met 3 hartje verkloot uw post, zo te zien :s

Anyway, ik ben op aanraden van een enthousiaste prof eens begonnen met mijn thesis om te zetten in dat typeset-programma en na een uurtje ben ik al volledig verkocht. GEDAAN met vloeken op die kut-word die vanzelf wil beslissen dat die ene aliniea plots ingesprongen moet worden of die uw achtergrond kleurtjes niet terug naar wit wil brengen (beats me why). Ik ben hier ver klaar met mijn werk, en nog nooit zo vreedzaam achter mijn pc aan schrijfwerk bezig geweest. Dit spel doet het allemaal zelf en het ziet er nog goed uit ook. Beetje coderen, maar ni moeilijker dan html.

Beetje pissed wel op de unief dat ik dit nu pas te zien kreeg, en dan enkel maar doordat mijn prof nogal geëngageerd is tov dit soort van software. Nu zou ik het niet meer geloven, maar blijkbaar werken de collega's nog gewoon met WORD. Kostbare (voor de belastingbetaler dus:) researchtijd gaat verloren terwijl men manueel elke literatuurlijst ingeeft. Geestige anekdote is dat een klasgenoot is aangenomen als onderzoeksmedewerker en in zijn eerste maanden niks anders te doen kreeg dan voor zijn prof diens bibliografieën in orde te brengen. In WORD dus. 5 dagen werk.

Maar GEDAAN met het ge-kut en het ge-neger! Godverdomme:p

Dus, wie ook aan dergelijk schrijfwerk bezig zou zijn en zich afvraagt waarover ik hier aan het ratelen ben, drop me a line, of google het zelf eens;) TeXnicCenter is een goeie.
(edited)
Message deleted

Message deleted

Huh ? :p
²
kleiner dan hartje werkt niet:)