Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
Subpage under development, new version coming soon!

Subject: »PC - en Technologieproblemen

2010-07-05 23:19:02
Vraag van grmbl :

error 80010514 vr playstation

kheb sinds kort een probleem met mijne ps3..

ik kan niks meer afspelen.. tis begonnen met fifa da vastliep.. en drna startte het zelfs nimeer op. kheb dan andere games geprobeerd mr das ook niks.. en kheb al verschillende keren bovenstaande error gekregen bij het opstarten van een game..

Als je die error intypt op google, zie je dat er nog mensen zijn met dat probleem mr dat da meestal bij nieuwe consoles is.. nu de mijne is een 60 gig versie van toen ze nog ni lang uitwaren..

heeft er iemand ervaring met dit probleem? kheb mijn system files al gereset nr de default system files mr dit heeft niks geholpen.. een andere mogelijkheid is het resetten van ALLE files mr dan ben ik dus al mijn saved games kwijt enzo..

nu kan ik dit naar't schijnt backuppen maar kheb een probleem want alsk mijn externe harde schijf aansluit op 1 van de usb-poorten en ik zet mijn HD aan dan gebeurd er niks.. als ik zoek naar media servers vind mijne playstation niks..

Als ik er een SD-kaartje insteek, vind hij dit wel maarja.. die zegt vervolgens dat er te weinig beschikbare ruimte is op die kaart.. dat ik 20gig extra nodig heb.

dus mijn 2de vraag: waarom herkent die ps3 mijne externe harde schijf niet? wat doe ik fout? veel meer dan het kabelke erin steken een aanzetten kan ik ni doen lijkt me..

grtz
(edited)
2010-07-05 23:30:02
externe harde schijf zal meestal drivers nodig hebben, vrees ik...
2010-07-05 23:32:25
Opnieuw formatteren, maar dan de optie FAT kiezen. Heeft te maken met bestandsindeling, nu is jouw hardeschijf waarschijnlijk op NTFS ingesteld en dat herkent de ps3 niet. Weet niet precies wat al dat vakjargon inhoud maar het klopt wel...

ga dus eens kijken bij de eigenschappen van uw harde schijf (door aan te sluiten op uw pc uiteraard). en dan formatteren naar een andere bestandsindeling...
(edited)
2010-07-05 23:55:16
Opnieuw formatteren, maar dan de optie FAT kiezen. Heeft te maken met bestandsindeling, nu is jouw hardeschijf waarschijnlijk op NTFS ingesteld en dat herkent de ps3 niet.


en daar ben je zeker van? want ja.. tzou wel redelijk *tuuut* zijn als ik mijn harde schijf formatteer om dan tot de conclusie te komen dat het geen *tuuut* heeft uitgemaakt ;)
2010-07-06 00:04:10
Hier de, hopelijk, complete uitleg. Ten eerste is het inderdaad zo dat de PS3 alleen een externe USB Harde-schijf alleen kan gebruiken als hij op FAT32 geformatteerd.

De meeste mordene USB-schijven zijn meestal al geformatteerd op NTFS (het disk-format van Windows-NT/2000/XP/Vista) en dus niet direct uit-de-doos te gebruiken op je Playstation.

Wat moet je nou doen?

Formatteer die Harde-schijf op FAT32, da's makkelijk gezegt.. maar de vraag is natuurlijk HOE? Gewoon met Windows wellicht?? tja, dat zou je denken.. maar helaas staat Windows je alleen toe om FAT32-partities tot maximaal 32Gigabyte te formatteren. Dat is met jou 500GB drive natuurlijk nogal onhandig :-(

Kan dat niet anders?

Natuurlijk wel :-d . Wat je doet is, je download het tooltje SwissKnife (van de firma CompuApps) vanaf deze Locatie
2010-07-06 15:39:16
Mijn 8 gig USB stikje werkt perfect op de PS3, als FAT32 :)
Gebruik ik oa om series en films te bekijken.

Die andere fout hmm, check eens hoeveel mb of gig je nog over hebt?
Onlangs kon ik een game niet installen, omdat mijn 60 gig al opgebruikt waren, dan maar eens de kuis gedaan in m'n demos.
2010-07-06 23:48:32
Die andere fout hmm, check eens hoeveel mb of gig je nog over hebt?

welke andere fout? kheb mr 1 fout en dat is dat mijn ps3 mijn blu-rays nimeer leest :S
enja.. mijn 2de probleem is dat ik voorlopig nog niks heb vr mijn backups op te zetten en ik eigenlijk niveel zin heb om mijn externe harde schijf om te zetten nr fat32 blabla.. kzal wel gewoon eens kijken of ik nen usb-stick kan kopen van + - 30gig.. die mijn ps3 dan WEL kan lezen..

zal wel meevallen van prijs denkik?
net opgezocht, bij forcom kost het 69€ vr 32gig.. wel wa kostelijk vr efkes iets te backuppen.
(edited)
2010-07-07 01:04:25
prijzen van usbsticks zijn ferm gezakt de afgelopen jaren. €69 was de prijs van 1 gig enkele jaren terug. voor €8 gig betaalde ik ongeveer 2-3j geleden een kleine €30.
2010-07-07 15:57:45
Hoe stel ik in dat mijn pc een .wmv van op internet opent met Windows Media Player?

Dit was zo, tot ik daarjuist DivX installeerde en nu opent em ne .wmv daar mee, wa nie naar m'n goesting is!
2010-07-07 16:02:34
als je een wmv bestand op je pc staan hebt, rechterklik , openen met : kies dan je WMP en vink aan dat je dat altijd wil gebruiken.
2010-07-07 19:43:17
Kan het gevolgen hebben om van Vista Business over te schakelen naar Vista Home Premium?

Toen ik 3 jaar geleden een laptop ging kopen van 600 en ik zei dat ik Burgerlijk Ingenieur Bouwkunde ging studeren, duwden ze me prompt eentje van 1000€ in mijn handen omdat die van 600 bijlange niet zou voldoen. Nuja, daar bleek dus Vista Business op te staan. Ik wil mijn pc nu formatteren en heb net een installatie CD gevonden van Vista... Home Premium.

Iemand die weet of dit een groot verschil zou maken? Gaan alle zware grafische programma's die ik nodig heb voor mijn richting (AutoCAD e.d.) blijven werken, of zal dat allemaal wat moeizamer verlopen?

Wellicht is dit een heel stomme vraag en zal het allemaal geen bal uitmaken, maar voor de zekerheid toch maar eens even navragen
(edited)
2010-07-07 19:58:30
het enige significante verschil dat ik tot nu toe vind is dat er in Business 2 CPU's worden ondersteund en in Home Premium slechts 1.

Nu heb ik momenteel deze processor: Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU T7100 @ 1.80GHz 1.80GHz

heb ik nu 2 CPU's of is dit slechts 1 CPU? Want indien dit er 2 zijn heb ik wellicht een probleem bij overschakeling naar Home Premium?
2010-07-07 20:00:04
Hier zie je de verschillen tussen beide versies.
In feite zijn dat net dezelfde besturingssystemen, alleen is het ene gericht op thuisgebruikers en het andere op zakelijke gebruikers.
Ge gaat met andere woorden geen enkel praktisch verschil ondervinden, alles zal werken als voorheen.
2010-07-07 20:01:23
Ge hebt maar 1 cpu, ene met 2 cores. Da werkt dus zonder probleem.
2010-07-07 20:03:41
Maar als ge kunt, zou ik toch opteren om direct naar Windows 7 over te schakelen. Dat is de doorontwikkelde versie van Vista en werkt toch een stuk vlotter en aangenamer vind ik persoonlijk.
2010-07-07 20:04:22
k, thanks!

me een van de dagen eens bezighouden met een complete reset :-)