Subpage under development, new version coming soon!
Subject: »Tribal Wars
Als je een dorp wilt nobelen kan het wel praktisch zijn met de eerste aanval omdat deze vaak allemaal sneuvelen en dan den boel afwerken door heel tijd lichte calv sturen, met de laatste aanval zware calv meesturen. Eerlijk gezegt denk ik dat dit beste aanvalsstramien is, maar natuurlijk is verdedigen belangrijker.
Als ge nie aanvalt, hoe gaat ge dan nog dorpen veroveren? [:/]
tove [del] to
Mike
De sleutel is de verdediging, ik ben mss me grondstoffen niet tot 30 opgetrokken maar me verdediging mag er wel zijn.
Enkel verlaten dorpen overnemen zekers :p, maar ik vind een dorp met beke rankingspunten overnemen wel praktisch =)
me twede dorp heeft een verdediging van:
1200zwaard 1200speer 65boog en 25verkenners (die verkenners is gewoon om die kleine dorpen tegen te gaan om mij te scouten) dus dit mag er wel zijn e
1200zwaard 1200speer 65boog en 25verkenners (die verkenners is gewoon om die kleine dorpen tegen te gaan om mij te scouten) dus dit mag er wel zijn e
en met een muurke van lvl 20 mag er toch al een treffelijke leger mij bezoeken, rekening houdend dat er binnen de half uur me andere twee dorpen ondersteuning kan bieden, youve got the point ;-)
Zorby [del] to
Mike
Adelshoeve kunt ge pas maken als hoofdgebouw level 20, smederij lvl 20 en marktplaats level 10 is
tzal nog een tijdje duren alleer ik een 3e dorpje heb want eerst moeten mijn 2 op punt staan zodat ik me kan focussen op dat nieuwe dorp en dan zal ik op tijd en stond wel bijltjes maken hoor.
Een coordinatie tussen drie dorpen is al ietje ingewikkelder en ik denk dat dit maar gaat ingewikkelder worden :)
als je een dorp wilt nobelen en je weet dat hij geen leger heeft mag je je nobele dan alleen laten gaan?
da gaat ni :p
je moet minimum ... troepen sturen
je moet minimum ... troepen sturen