Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
Subpage under development, new version coming soon!

Subject: »Buitenlands voetbal

2008-08-24 20:56:59
3-0 gewonnen
2008-08-24 20:58:07
ds een sterke ploeg zenne en tottenham in england zijn ze dit jaar hyper sterk he
2008-08-24 21:04:27
Tottenham ... :'( . Nujah . Eigen schuld dikke bult . Keane verkopen en Berbatov bank laten zitten .
2008-08-25 10:20:09
Man from Uccle wordt meteen Man of the Match
Vincent Kompany beleeft droomdebuut bij Manchester City


Amper achtenveertig uur nadat hij zijn contract heeft getekend bij Manchester City, kroonde Vincent Kompany zich tot man van de match tegen West Ham United. De Engelse fans zijn nu al verliefd op de vliegende tackles van 'The Man from Uccle'.
Secuur in de passing, onverzettelijk in de verdediging, nuttig op stilstaande fasen. Vincent Kompany speelde gisteren zijn maidenmatch voor Manchester City alsof hij al jarenlang een vaste waarde is in de centrale as van de Sky Blues . Onder anderen bondscoach Fabio Capello en eigenaar Thaksin Shinawatra zagen in het City of Manchester Stadium hoe de man met het nummer 33 een zo goed als perfecte match afwerkte. Eerst op het door hem en manager Mark Hughes geprefereerde middenveld, na het uitvallen van verdediger Micah Richards in het centrum van de defensie. Geen wonder dat de televisiemensen van ITV Kompany na afloop de champagnefles voor 'Man van de Match' in de handen duwden.

De eerlijkheid gebiedt te zeggen dat de wedstrijdomstandigheden voor Kompany ideaal waren. Een aanvallend onmondig West Ham knutselde geen enkele uitgespeelde kans in elkaar en verloor al na 37 minuten middenvelder Mark Noble met rood. Maar 'de man van Ukkel', zoals de in de Brusselse gemeente geboren Kompany al grappend in de Engelse pers wordt genoemd, leverde ook aanvallend zijn bijdrage. Met een magnifieke diepe pass op Stephen Ireland lag hij aan de basis van het eerste Manchesterse gevaar. Tijdens stilstaande fasen sprak hij zijn ploegmaats toe alsof niet hij, maar de anderen de groentjes van de ploeg waren.

'Ik tekende twee dagen geleden en trainde nog maar één keer met de groep', zei Kompany na afloop. 'Van de meeste van mijn ploegmaats kende ik niet eens hun naam. Maar die heb ik al spelend geleerd. Het was leuk om op deze manier te voetballen. Ik probeerde slim te spelen en mijn best te doen voor het team.'

Ook manager Mark Hughes - die erg op de komst van de Belg had aangedrongen - reageerde opgetogen over de prestatie van de Belg. 'Hij paste zich meteen perfect aan het team aan. Ik denk dat iedereen nu wel gezien heeft wat ik al langer wist: dat hij een uitstekende speler is die ons nog veel kan bijbrengen.'

De drie doelpunten vielen uiteindelijk in de tweede helft. Wegens de onbeschikbaarheid van vier aanvallers - Jo, Benjani, Bojinov en Vassell - tekenden de 18-jarige Sturridge en de Braziliaan Elano voor de goals. Het ging allemaal erg makkelijk tegen een pover West Ham.

Donderdag Uefa Cup

'Ik besef dat het in andere wedstrijden moeilijker wordt', zei Kompany. 'Maar ik kan niet wachten om me ook in die wedstrijden te bewijzen.'

De volgende wedstrijd wordt allicht het UEFA Cup-treffen tegen het Deense Midtjylland, donderdag. Daarin moet Man City een 1-0-nederlaag goedmaken. Omdat de gisteren naar het ziekenhuis overgebrachte Richards die wedstrijd zal missen, begint Kompany allicht in het centrum van de verdediging.

Volgende zondag wacht een verplaatsing naar Sunderland. De eerste topwedstrijd die Kompany kan spelen is de thuismatch tegen Chelsea op 13 september.

'Nieuwe spelers in de Premier League maken vaak een goede eerste indruk', reageert Daily Mail -journalist Ian Ladyman, die Manchester City van nabij volgt. 'Maar als een speler naam heeft gemaakt, wordt hij extra in de gaten gehouden en wordt het een pak moeilijker. Het is toch afwachten hoe Kompany daar mee omgaat.'
2008-08-25 10:51:03
Toch knap vannem =)
2008-08-25 11:01:54
Wa eeft United gdn ?
2008-08-25 11:07:45
zalig. go vince :)
dunn & richards gaan nog moeten opletten voor hun basisplaats :)
achja, als die 2 terugzijn, zal vincent wel terug als dmf spelen.
2008-08-25 11:09:10
die spelen pas vanavond om 21h00 onze tijd
2008-08-25 11:09:37
Ah, ik d8 da ze gstrnavond om 9uur spele
2008-08-25 11:11:20
mijn fout.

tiens, zullen enkele matches verzet geweest zijn, door de CL voorrondes zeker.

Sat 30th August 2008
Bolton v WBA 15:00
Everton v Portsmouth 15:00
Hull City v Wigan Athletic 15:00
Middlesbrough v Stoke City 15:00
West Ham Utd v Blackburn 15:00
Arsenal v Newcastle 17:30
2008-08-25 11:22:01
Kompany: "100 procent van genoten"

Vincent Kompany maakte zondag tegen West Ham zijn debuut in het shirt van Manchester City. De verdediger speelde sterke en zijn team won met 3-0. "Vincent Kompany heeft heel goed gespeeld", aldus coach Mark Hughes in Het Laatste Nieuws.

Het is altijd een gok om iemand na één training in het team te droppen. Maar hij heeft aan iedereen laten zien wat ik al wist: dat hij een uitzonderlijk getalenteerde jongeman is en op verschillende posities kan spelen."

Ook Vincent Kompany zelf was in de wolken met zijn debuut in de Premier League. "Ik heb er 100 procent van genoten: veel duels, veel energie. Ik ben blij met het resultaat", aldus de Rode Duivel.
2008-08-25 11:48:20
als em in de basis mag blijven gaat het wel zalig zijn dan mag hij allerlei met allerlei grootheden voetballen .het zal hem nog meer ervaring bijbrengen
2008-08-25 14:26:11
Anton Ferdinand volgende aankoop Sunderland
Sunderland heeft zich opnieuw kunnen versterken. Trainer Roy Keane kan vanaf deze week Anton Ferdinand op de training verwelkomen.

De verdediger komt over van West Ham United. Beide clubs zijn het eens over de transfersom. Alleen Ferdinand zelf moet nog onderhandelen met de club.

Engelse media melden dat het over een transfersom van negen miljoen euro gaat. Op de BBC-radio reageert West Ham Coach Alan Curbishley. "Het bestuur heeft het bod aanvaard. Ik weet niet hoe ver Anton is gevorderd in zijn onderhandelingen met Sunderland, maar nu het bestuur akkoord is, kijkt de club al verder.’

Zondag viel Ferdinand in de wedstrijd bij Manchester City uit met hoofdletsel. De blessure lijkt echter mee te vallen.

Sunderland versterke zich deze zomer al met David Healy, Djibril Cissé, El-Hadji Diouf, Pascal Chimbonda, Nick Colgan en Teemu Tainio.
2008-08-25 14:28:35
Forlan moet 30 miljoen euro kosten
Tottenham Hotspur heeft interesse in spits Diego Forlan, maar de Londense club moet dan wel over de brug komen.

Volgens The Daily Mail kost de Uruguayaanse spits zo'n 30 miljoen euro.

Atletico heeft inmiddels bevestigd dat Spurs bij hen heeft aangeklopt voor de oud-spits van onder meer Manchester United.

De ploeg van manager Juande Ramos wil de selectie nog versterken met een spits, temeer de kans aanwezig is dat Dimitar Berbatov nog vertrekt.

Overigens is Andrei Arshavin nog altijd de eerste optie en omdat de aanvaller gisteren (zondag) buiten de selectie van Zenit St. Petersburg werd gehouden, gaan de geruchten dat de international reeds in Londen is om te praten met Spurs.
2008-08-25 14:30:36
LIVERPOOL, 17 millions for Downing

According to News of The World, Liverpool are ready to offer 17 million euros to Middlesbrough to obtain 24 year old midfielder Stewart Downing, also tracked by Aston Villa that consider him the heir of Gareth Barry, intended to move to Arsenal.
2008-08-25 14:40:36
Downing lijkt me eerlijk gezegd een betere optie dan barry, althans voor de linksbuiten positie