Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
Subpage under development, new version coming soon!

Subject: »Buitenlands voetbal

2010-03-07 10:46:00
Ze hebben gewoon een minder periode, maar zijn nog steeds een zotte ploeg, heeft ook wel te maken met hun geld....
2010-03-07 10:50:34
Logisch ook dat ze een mindere periode hebben, wonnen vorig jaar zowat alles. Beter doen is onmogelijk, dus gaan mensen direct zeggen dat ze "slecht" zijn. Logische terugval naar wat normaler voetbal.
2010-03-07 13:38:43
2010-03-07 23:03:21
RIP

Scheidsrechter krijgt stenen van supporters op het hoofd in Turkije
http://www.youtube.com/v/otGM-ivT3io

Dit is er méér dan over.
2010-03-07 23:08:55
stierf er iemand?

is idd schandalig en dat wil toetreden tot de EU
2010-03-08 14:04:13
"en dat wil toetreden tot de EU"

Schitterend, ikzelf had het causaal verband nog niet opgemerkt, bedankt daarvoor..
2010-03-08 21:42:46
mac overstijgt ons aller IQ dan ook hé.. Die vat niet dat kroatie, servie,.. ook zo supporteren
2010-03-08 23:36:12
RIP LFC. The season & top 4 are over. The nightmare goes on after losing agains the All Blacks from Wigan.
The season & top 4 are over.

Das overdreven eh. Ze staan 1 punt achter the Spurs met een match meer gespeeld, en 1 punt achter op City met 2 matchen meer gespeeld. T wordt moeilijk, maar t kan wel nog. Liverpool heeft nog 9 matchen te gaan, dus ... Maar makkelijk wordt het zeker niet.
Ze konnen me voor de zoveelste maal dit seizoen echt niet overtuigen.
In veel gele kaarten pakken waren ze dan wel pro.

Torres trapt op de lat, kopt over, halve omhaal naast en Gerrard met een zwakke linker naast.

Hopen mag altijd, maar wil er geen tijd meer in steken.
Hoop kost nooit tijd ;-) Ik hoop nog steeds dat Club kampioen wordt, ook al weet ik dat de kans zéér klein is. Je kan er misschien niet meer in geloven, maar als het je favoriete club is, blijf je er wel op hopen.
Van Gaal: "Geen penalty's maar gladiatorengevecht"

Louis van Gaal wil het voetbal eerlijker en aantrekkelijker maken. De Bayern-coach wil onder andere de strafschoppenreeksen, de ingooi en de grensrechters afschaffen. De 58-jarige Nederlander lanceerde zijn ideeën in het Duitse voetbalblad Kicker.


Louis van Gaal wil eerst en vooral de strafschoppenseries afschaffen. "Dat is een loterij en ik zie liever een gladiatorengevecht. Tijdens de verlengingen zou iedere ploeg na elke 5 minuten een speler weg moeten halen. Vanaf de 115e minuut speel je dan zes tegen zes."

Van Gaal wil ook geen grensrechters meer, maar twee refs op het veld en eentje ernaast. "Die laatste kan alles volgen met een computer. De techniek is per definitie objectief en onafhankelijk."

De ingooi wil de Bayern-coach vervangen door een intrap. "De verdedigende ploeg kan de bal dan niet meer in het wilde weg uitschieten. Een intrap kan het gevaar van een vrije trap brengen. Dat komt de attractiviteit van het voetbal ten goede."




Vind ik geen slecht idee..
2010-03-09 16:08:24
Er gaat wel veel tijd verloren door telkens de bal in te trappen. 50% van de match is dan een stilstaande fase. Geef mij maar doorlopend spel :)
2010-03-09 16:10:50
Zonder lijnen spelen dan?
2010-03-09 16:12:52
De ingooi wil de Bayern-coach vervangen door een intrap. "De verdedigende ploeg kan de bal dan niet meer in het wilde weg uitschieten. Een intrap kan het gevaar van een vrije trap brengen. Dat komt de attractiviteit van het voetbal ten goede."

Vind ik goed! Zo kan je niet benadeeld worden als je niet zo ver kan ingooien (ik kan nie ver ingooien ^^)
2010-03-09 16:13:24
Dus je ziet ze al voetballen in de tribunes? :)