Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
Subpage under development, new version coming soon!

Subject: Tour de France 2007

2007-07-24 19:26:27
contador !!!

da uitgemergeld deeneke zie ik nie zo graag rijden, maar wel respect voor die gast :)
2007-07-24 19:27:12
jammer dat contador bij zo'n irritante ploeg zit.
2007-07-24 19:28:19
lol :P


Ik zie hem wel graag rijden


is same me contador de beste
2007-07-24 19:30:38
ik vind juist van niet :) Bruyneel-Demol, vind ik machtig :)
2007-07-24 19:46:00
Vind persoonlijk da Rasmussen en Contador de ronde al de moeite waard hebben gemaakt. Evans is gene aanvaller en da vind ik minder interessant om nar te kijken. 't Is enkel mooi als hij moet lossen van rasmussen of contador :p
2007-07-24 20:21:49
Message deleted

2007-07-24 20:24:13
UCI-president Pat McQuaid wilde nog niet vooruitlopen op de eventueel te nemen stappen. "Ik kan niets zeggen tot het resultaat van de contra-expertise bekend is", aldus de hoogste wielerbaas.

Ferrari

Vinokoerov was voorafgaand aan de Tour al omstreden door zijn samenwerking met de omstreden Italiaanse sportarts Michele Ferrari. Bovendien zou hij behoren tot een groepje renners dat 'men in black' wordt genoemd; renners die trainen in onherkenbare kleding om op die manier te ontkomen aan 'out-of-competition'-controles.

Als Vinokoerov ook postitief blijkt na de contra-expertise is hij de derde renner die wordt betrapt op het gebruik van bloeddope. In 2004 gingen de Amerikaan Tyler Hamilton en de Spanjaard Santi Perez hem voor.


stukje uit een Nederlands bericht. ( het eerste stukje van dat bericht is voor ons allen al bekend, maar het geposte stukje is interresant)
2007-07-24 20:52:29
In een dopingloze wielersport heb ik nooit geloofd. Het begon met Maurice Garin die de trein nam (is ook valsspelen), Simpson was ook niet koosjer, Merckx ooit gepakt, al die dopingdokters tot en met Fuentes,... Over het huidige wielerpeloton weet ik dan weer dat ze allemaal pakken, maar dat de beste renners ook de beste producten nemen. (Ik heb hiervoor mijn bron. Maar vertel dit niet aan Jean-Marie Dedecker, want die gaat dit dan aan de pers vertellen en dan zal Lefèvere mij aanklagen. :p )

Wat mij vooral stoort, is dat Vinokoerov zo dom geweest is om tijdens de ronde, dus in een erg gecontroleerde periode, van die opspoorbare vuiligheid te nemen. Beetje zoals bij Landis vorig seizoen. Pakken doet iedereen, maar wees dan ten minste niet zo zwak om op het verkeerde moment in de verleiding te komen om te pakken.

Ik weet het, dat net dit mij het meeste stoort, is op zich ook al pervers.

Op vrtnieuws.net blijkt ook dat de ergste verwensingen aan Vino's adres van de Franse ploegen komen. Alsof zij de enige ploegen zijn die niet pakken. Tis nie omdat ze niet kunnen volgen...
2007-07-24 20:54:38
Wat zijn jullie reacties?
1)Verbaasd
2)Dit is een normale zaak
3)Ik geloof in zijn onschuld

Wat vinden jullie van de reactie van Astana door uit de Tour te stappen?
1)Dom, ze hebben Klöden toch nog
2)Geen commentaar
3)Slim, ze doen alleen maar mee omdat Vino de Tour zou winnen en nu moet em naar huis!
2007-07-24 20:55:58
2)Dit is een normale zaak

2)Geen commentaar
2007-07-24 20:57:53
Verbaasd dat hij zo stom is!

En tja, Astana... Boegbeeld onteerd, ploeg onteerd. Ik denk dat dit zo'n beetje de Kazachstaanse filosofie is. Samen met: "Als we weg zijn, laten ze ons misschien met rust."

Waarmee ik niet heb willen zeggen dat ze zich bij Astana schamen. Oneer krijgen en u schamen, dat is niet altijd hetzelfde.
(edited)
2007-07-24 20:58:11
1)Verbaasd
2)geen comment
2007-07-24 20:58:50
bij het 2de mss eentje bij

Bij 2 erbij : 4) Normale reactie als je te weten komt dat je kopman positief is en je toch geen kans meer maakt om de Tour te winnen!
2007-07-24 20:59:14
2)Dit is een normale zaak

4) Normale reactie als je te weten komt dat je kopman positief is en je toch geen kans meer maakt om de Tour te winnen!
2007-07-24 20:59:51
2007-07-24 21:00:29
4) Kazackstaanse mentaliteit he...
2)