Subpage under development, new version coming soon!
Topic closed!!!
Subject: »[OUD]Sokkertoernooi
Onschuldige hand? Man_of_Herm? Gij zijt zeker zot [phuh]
Kunt ge misschien al eens een overzicht ook maken van alle ploegen en wie er in speelt. Dat als ik kom ik een beeld kan krijgen waar ik wel inpas :d
Ik zou nog wel bij Fc Superbeton passen :d. Kwa leeftijd komt da goed, heb met griever en cerb (nu nog) in de reeks gezeten.
Superbeton, De rare kwieten en het team van beulinge zijn de 'oude' teams. De andere 3 teams zijn de 'jonge' teams ;)
Ik ben 4 dagen ervoor 20 geworden, dus das relatief oud tov de rest
we hebben het niet over oud op die manier.
Die ploegen bestonden al op de vorige editie van het sokkertoernooi..
daarom oude ploegen
Die ploegen bestonden al op de vorige editie van het sokkertoernooi..
daarom oude ploegen
kwast [del] to
Cerb
ik wel :)
Kijk maar naar de gemiddelde leeftijd in de 3 'oude' teams.
Kijk maar naar de gemiddelde leeftijd in de 3 'oude' teams.
ela ela wat is da iere met da 'oud'??:p
ps ik zou die wissels niet verplicht maken..mijn gedacht natuurlijk:)
ps ik zou die wissels niet verplicht maken..mijn gedacht natuurlijk:)
dat van die wissels, ik ken dat gewoon. Onderling afspreken, zegge ze dan, en na nog geen 5 minuten is het gedaan met regelmatig wisselen. Sommigen hebben gewoon die discipline niet, en daarom leg ik die op. Het is kinderachtig, maar goed :)
veel wisselen vind ik prima. niet iedereen heeft een ubor stamina of doet regelmatig aan cardiotraining.
Na 5min voetbal zal ik mij stikkapot terugtrekken met een fake injury :D