Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
Subpage under development, new version coming soon!

Subject: »[NT] Belgische \"kolonies\"

2010-05-16 16:07:32
Zalig!
Maar ik denk niet dat het ze veel kan boeien. Ik heb eigenlijk nog geen enthousiaste opmerking gelezen van de community daar, behalve van die Noorse bondscoach! Spijtig :)
2010-05-16 19:15:55
bwah, Vogue ook. En ja, van die kleine aapkes verwacht ik niets :p
2010-05-16 20:33:10
schitterende winst hoor! Leuk dat de kleine landen ook eens kunnen verrassen
2010-05-16 20:50:01
een 4 op 6 tegen Suomi en Brasil, ik had er voor willen tekenen :)
Btw, als ge zin en tijd hebt, analyseer gerust wat er beter kan :)
2010-05-22 11:33:29
Een méér dan verdiende overwinning tegen een kwalitatief sterker Hayastan!
Met dank aan langhe voor de tactische inspiratie. ;)

We springen naar de 4de plaats!
2010-05-22 11:34:44
toch een assist tegen gekregen van mijn ex U21 speler :p

btw, ik krijg dees in pop up als ik op 'zhonguo' op uw pagina klik
http://www.china786.com verzoekt om een gebruikersnaam en wachtwoord. De website meldt: “china786.com”
2010-05-22 11:35:35
Ik krijg die pop up al enkele dagen.. geen idee waar het aan ligt. :/
2010-05-22 11:36:58
heb et ook :p

http://www.china786.com verzoekt om een gebruikersnaam en wachtwoord. De website meldt: “china786.com”
2010-05-22 11:38:09
Nochtans is hij van geen enkel nut vermits je hem gewoon kan wegklikken..
2010-05-22 11:45:39
wat was de tactische tip en waarop heb je op die manier ingespeeld?
2010-05-22 11:56:23
Langhe heeft helemaal geen tip gegeven, ik heb gewoon zelf inspiratie gehaald uit zijn succesvolle tactiek tegen Brazilië. ;)

Het enige verschil is dat ik een spits heb teruggeschoven naar het middenveld. Het plan bestond er eigenlijk in om het spel zoveel mogelijk op links te laten doorgaan om daar meer pressie en meer schade te kunnen aanrichten. ;) Mijn spits week heel veel uit naar links om zo uit de dekking te komen. Hij stond vaak aan dezelfde kant als mijn winger en dook zo vaak op aan de eerste paal. Mijn nummer 10 moest vooral lateraal bewegen en een aanspeelpunt vormen als tussenstation tussen middenveld en spits. In heel offensief opzicht schoof hij naast de spits. Defensief gezien heb ik wel nog iets geprobeerd dat langhe nagenoeg niet heeft gedaan en dat is de defensie iets dynamischer opstellen. Backs die een stap vooruit of opzij zetten, maar geen ruimte laten doordat minstens één andere def ook mee inschuift, 't is eigenlijk instappen en kantelen tegelijkertijd. Op bepaalde momenten heb ik ook een centrale def laten instappen en dan de back naar binnen laten kruipen, soms wisselden ze zelfs van plaats omdat dit praktisch gezien makkelijker leek.

En 'k moet zeggen, 't is aardig gelukt, hun 3 spitsen kwamen er nagenoeg niet aan te pas. ;)
2010-05-22 12:28:42
Tegen toplanden is instappen en dynamisch zijn meestal nadelig, daarmee :) De minste niet frontale tackle is genoeg om hun speler vrije doorgang te geven he ... Ik denk dat Hayastan nie beter dan triple magische spitsen heeft, dus dan kan ej zoiets idd al es proberen :)
2010-05-22 13:23:55
Klopt idd, ik insinueerde niet dat jij dat beter wel had gedaan, integendeel. Dat kan idd zeer nefast uitvallen tegen sterke spitsen. ;) Hayastan moest hun beste spits zelfs missen vandaag waardoor ze met een U21 spits speelden, ik had dus wel de mogelijkheid en het werkte zeer goed. ;)
2010-05-22 13:26:47
Hier bizarre match. Mooie 6-0 tegen Shqiperia, paar keer hun GK ontmoet en 3tal keer lat of paal. Maar wat mijn mids soms uitspookten van passing ... en dan heb ik het niet over onzuivere passes, want die zijn normaal bij spelers met ofwel te weinig pm of passing voor hun positie ...
2010-05-22 16:06:41
De winst is binnen, dat is het belangrijkste. :p

Cheng Baoqing, Leeftijd:22
club: Բㄈ ßяεႽ† CαႸЄилε, land: Zhōngguó
Waarde: 1 036 000 $, Salaris: 11 050 $
formidabel Vorm, uitmuntend tactisch inzicht
lengte: 178

formidabel conditie, wonderbaarlijk keepen
briljant snelheid, slecht verdedigen
zwak techniek, slecht spelinzicht
uitstekend passen, slecht scoren

op de TL.
2010-05-23 00:28:12
Huángfǔ Guotai, Leeftijd:18
club: FC CANEGRATE, land: Zhōngguó
Waarde: 125 250 $, Salaris: 1 300 $
wonderbaarlijk Vorm, matig tactisch inzicht
lengte: 168

tragisch conditie, tragisch keepen
zeer goed snelheid, zwak verdedigen
zeer goed techniek, goed spelinzicht
solide passen, hopeloos scoren

2 miljoen is de prijs. :)